Ukrainian English Russian

Завершилась двотижнева Міжнародна наукова англомовна літня школа

Час летить дуже швидко… Завершилась двотижнева Міжнародна наукова англомовна літня школа для студентів, аспірантів України та Чехії, співорганізатором якої виступав Сумський національний аграрний університет. Тема наукової школи: «Агрокооперативи та розвиток сільської місцевості». Заняття складались з теоретичних занять, на яких виступали як міжнародні, так і вітчизняні фахівці з окреслених питань; та практичних, що передбачали виїзди в кооперативи та безпосереднє спілкування з членами агрокооперативів для збору даних. В результаті обробки даних студенти підготували наукові праці з різних аспектів розвитку кооперативів. Приємно, що СНАУ був представлений студентами та аспірантами чотирьох факультетів: економіки і менеджменту, юридичного, агрономічного та інженерно-технологічного. Координатором проекту з української сторони є кандидат економічних наук Оксана Замора. В науковій роботі учасників літньої школи супроводжували викладачі СНАУ та СумДУ, зокрема СНАУ був представлений викладачами кафедри економіки Наталією Маслак та Світланою Лукаш. Молоді науковці за результатами проведеної роботи і відповідного звіту отримали сертифікати, що підтверджують участь в міжнародному проекті. Факультет економіки і менеджменту блискуче представлено студентками Оленою Биховець та Любою Котюк. Велика подяка за співорганізацію виїзних занять до агрокооперативів директору департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександру Маслаку та представнику агробізнесу Сумщини Олексію Назаренку.


Вітаємо з офіційним присудженням наукового ступеня та бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів

 

У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України від 05 липня 2018 р. № 728 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 5 липня 2018 року» науковий ступінь доктора економічних наук присуджено доценту кафедри статистики, АГД та маркетингу Сумського НАУ Лишенко Маргариті Олександрівні!


Шановна Маргарито Олександрівно!

Вітаємо з офіційним присудженням наукового ступеня та бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності будуть міцне здоров’я, натхнення, підтримка родин та колег


 

Розпочалася міжнародна наукові літня школа на базі СумДу та СНАУ в м. Суми


В рамках реалізації спільного з Чеським університетом природничих наук проекту «Посилення процесу нарощування потенціалу у сфері якості освіти та наукових досліджень в СумДУ та СНАУ», за фінансування Агенції розвитку співробітництва Чеської Республіки, розпочалася міжнародна наукова літня школа для студентів трьох вузів: 15-ти студентів та аспірантів Сумського державного університету та Сумського національного аграрного університету та 5-ти - Чеського університету природничих наук. Цілі літньої школи:

- сприяти культурному обміну між Україною та Чехією;
- удосконалити компетенції студентів у сфері проведення дослідження, у тому числі написання наукової роботи та представлення наукових результатів;
- зміцнити навички у проведенні польових досліджень, особливий акцент буде приділено спільним методам.
 Спікерами на заходах виступають міжнародні експерти проекту, а також залучені вітчизняні експерти. Мова проведення заходу – англійська. Школа триватиме два тижні з 16 по 27 липня 2018 року, протягом яких учасників очікують інтерактивні сесії, спеціальні лекції на тему розвитку агрокооперації в різних країнах світу, а також виїзди до місцевих агрокооперативів для проведення польових досліджень та збору даних.
Концепція літньої школи представляє собою інтенсивний курс, орієнтований на актуальні проблеми сільськогосподарського розвитку в сільській місцевості України. Програма літньої школи складається з двох частин:
а) теоретичних лекцій, що забезпечують надійні передумови для подальшої практичної роботи;
б) практичної частини - первинного збору даних (польові дослідження), обробки даних та надання звітності.
За результатами наукової роботи учасники отримають наукові гранти, а також сертифікати, що підтверджують участь в міжнародному заході. Участь в школі безкоштовна, все необхідне, включаючи подарунки та харчування, забезпечуються за рахунок проекту. Координатором проекту з української сторони виступає доцент Сумського державного університету, кандидат економічних наук Замора Оксана Михайлівна. Це вже другий проект з чеськими партнерами, що реалізується нею в місті Суми з метою обміну ноу-хау в галузі якості освітнього менеджменту, підтримки наукової діяльності, активізації студентського самоврядування та міжнародного співробітництва.

https://www.youtube.com/watch?v=oMQ0R6BFfYI&feature=share


14 червня розпочала роботу міжнародна науково-практична конференція «СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ АГРОБІЗНЕСУ ТА СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ»

14 червня розпочала роботу міжнародна науково-практична конференція «СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ АГРОБІЗНЕСУ ТА СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ», присвячена 25-річчю факультету економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету. Факультет економіки і менеджменту Сумського НАУ представляє делегація науково-педагогічних працівників на чолі з деканом Наталією Строченко.

Делегація СНАУ на чолі з деканом


ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В МІЖНАРОДНОМУ НАУКОВОМУ СЕМІНАРІ ІЗ ЯКІСНОЇ ПІДГОТОВКИ НАУКОВИХ РОБІТ


18 червня о 9.00 розпочнеться одноденний науковий семінар із якісної підготовки наукових робіт для міжнародних журналів та конференцій. До участі в семінарі запрошуємо всіх бажаючих викладачів, аспірантів та студентів СНАУ. Мова проведення заходів – англійська, переклад забезпечується. За результатами заходу учасники отримають підтверджуючий сертифікат участі в міжнародному заході. Участь в семінарі – безкоштовна. Кава-паузи забезпечуються. Попередньо місце проведення: ауд. 213 Конгрес-центру УАБС.
Захід відбудеться в рамках реалізації спільного з Чеським УПН проекта «Посилення процесу нарощування потенціалу у сфері якості освіти та наукових досліджень в СНАУ та СумДУ» за фінансування Агенції Чеської Республіки з розвитку.
Також, в рамках проекту на суму більше 14 тисяч гривень було закуплено навчальне обладнання для користування кафедри селекції та насінництва, як однієї з основних випускаючих кафедр факультету агротехнологій та природокористування Сумського національного аграрного університету.  Придбання даного обладнання пришвидшить роботу, надасть змогу студентам та викладачам проводити якісно лабораторно-практичні роботи, як у лабораторії, так і в польових умовах, займатися науковими проектами з подальшим використанням даних для написання тез, статей та захисту наукових робіт. Обладнання буде передане представникам кафедри 19 червня 2018 року.
І нагадуємо, що триває набір на англомовну міжнародну наукову літню школу з 16 по 27 липня 2018 року. Тема: “Сталий розвиток сільської місцевості через кооперацію в аграрному секторі”. Із запитаннями звертайтеся до координатора проекта з української сторони – Замори Оксани Михайлівни за адресою: pantomimaATukr.net.
Сьогодні ми отримали офіційний документ, про пролонгацію акредитації магістерського курсу MBA "Міжнародний аграрний менеджмент" до 2021 року.

Хто займається спортом, той добре знає, що важко встановити рекорд, а ще важче його втримати. Для нас було "справою честі" підтвердити нашу міжнародну акредитацію і ми з честю це зробили. На сьогоднішній день таку акредитацію крім нас в Україні, має лише НУБІП.


У СНАУ відбулися заходи з якості викладання та активізації студентського самоврядування


25-30 травня 2018 року в рамках реалізації спільного з Чеським УПН проекта «Посилення процесу нарощування потенціалу у сфері якості освіти та наукових досліджень в СНАУ та СумДУ» за фінансування Агенції Чеської Республіки з розвитку відбувся ряд навчальних семінарів та робочих зустрічей. За результатами заходів учасники отримали підтверджуючі сертифікати участі в міжнародному заході.
Так, візит чеської делегації розпочався презентацією результатів роботи проекту щодо оцінки якості освіти та досліджень СНАУ у 2017 році та обговоренням з робочими групами пілотних факультетів їх звітів з оцінки якості обраних робочих програм. Особливу цікавість учасників викликав дводенний семінар «Особливості створення внутрішніх документів університету, що визначають якість викладання», що дозволив звернути більшу увагу на оцінку якості саме роботи викладачів університетів. Семінар провів доктор філософії, завідувач відділу дистанційної освіти Центру вивчення вищої освіти м.Прага пан Ян Бєсєда.
Також, були для магістрів та аспірантів паном Хинеком Рубіком, викладачем Чеського університету природничих наук, були проведені наукові консультації з питань підготовки наукових статей, грантів, робіт. В кінці червня 2018 року заплановано серію семінарів із якісної підготовки наукових статей для публікацій в закордонних виданнях. Якщо ви маєте пропозиції щодо питань, що потребують особливої уваги, звертайтеся до координатора проекта з української сторони – Замори Оксани Михайлівни за адресою: pantomimaATukr.net.
Друга половина візиту чеської делегації була присвячена активізації представників студентського самоуправління. Так, було проведено семінар з підвищення навичок розбудови партнерської мережі, написання грантових заявок, а також оголошено конкурс міні-грантів серед ініціативного студентства. Деталі можна дізнатися тут.
Додатково, нагадуємо, що триває набір на міжнародну наукову літню школу з 16 по 27 липня 2018 року. Тема: “Сталий розвиток сільської місцевості через кооперацію в аграрному секторі”. Заявку заповнити можна тут.


З 30 травня по 02 червня факультет економіки і менеджменту приймає гостьового професора Університету штату Огайо, США.Університет штату Огайо входить до ТОП-10 кращих університетів США та є 3-й за величиною.

Баррі Вард є лідером з дорадництва, керівником напрямку "Менеджмент виробничого бізнесу", директором школи оподаткування та керує програмами дорадництва Університету штату Огайо , які надають керівникам сільськогосподарських виробничих підприємств інструменти, інформацію та аналіз для управління фірмами. Професор Б. Вард випускає освітні програми для викладачів вищої освіти та галузевої клієнтури, проводить прикладні дослідження, готує фахівців з підвищення кваліфікації та викладає курси з Фарм менеджменту.

Під час зустрічі з деканом Н. Строченко були обговорені питання співробітництва щодо можливих спільних досліджень та публікацій в напрямах дорадництва, регіонального менеджменту та аграрної економіки.
30 травня у Сумському національному аграрному університеті відбувся перший в Україні випуск магістрів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» освітньої програми «Регіональний менеджмент».


Усього 12 фахівців, які цього ж дня успішно захистили магістерські роботи, одержали дипломи. Серед випускників – голови новостворених ОТГ, які вже завтра почнуть втілювати свої знання у практику.

На урочистості також завітав директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА Олександр Маслак та заступник голови Сумської міської ради Тетяна Головко, які побажали магістрам якнайшвидшого якісного розвитку їхніх ОТГ та нових професійних звершень.
Урочисту частину вручення магістерських дипломів традиційно завершив настоятель храму святої мучениці Валентини протоієрей Миколай Поліщук, який благословив випускників та побажав їм рівної та щасливої дороги.До Дня науки у Сумському національному аграрному університеті відбулося святкове засідання вченої ради.

 
Урочисту частину засідання відкрив перший проректор СНАУ, заступник Голови вченої ради, доктор юридичних наук, професор Микола Курило, привітавши присутніх з Днем науки, який традиційно святкують третьої суботи травня.
Подяка Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації була вручена д.е.н., доценту кафедри економічного контролю та аудиту Олександру Назаренку та студентці Віталіні Шаповал за високі результати в науково-дослідній роботі.
Подяка ректора СНАУ за активну наукову діяльність, досягнуті високі результати в науково-дослідній роботі та з нагоди Дня науки була вручена завідувачу кафедри статистики, АГД та маркетингу Маргариті Лишенко. Подяки ректора також одержали студенти Софія Шулєпова та Каріна Лазнєва.

На факультеті економіки і менеджменту до Дня науки відбувся науковий семінар на тему "Роль науково-дослідної роботи студентів у навчальному середовищі".

 
Організатором круглого столу виступила кафедра менеджменту в галузях АПК на чолі з завідувачем кафедрою Дубовик С.Г. та науковий гурток «Школа молодого менеджера» на чолі з його керівником Баценко Л.М. Учасниками заходу стали завідувач кафедри менеджменту в галузях АПК Світлана Дубовик, викладачі кафедри та студенти факультету економіки та менеджменту, а саме групи МОіА 1701, МН 1501, МН 1601. З вступним словом виступила завідувачка кафедри менеджменту в галузях АПК Дубовик С.Г., яка акцентувала увагу на актуальності теми наукового семінару та надала безліч практичних порад щодо необхідності та важливості набуття теоретичних, практичних, науково-дослідних навичок під час навчання студентів в СНАУ.
Упродовж проведення наукового семінару учасники обговорювали актуальні питання, поділилися власними надбаннями і думками щодо тематики заходу, визначили загальні проблеми та розробили рекомендації щодо їх розв’язання. На розсуд зібранню були представлені наступні наукові доповіді:
- Роль економічної науки в житті суспільства та окремої людини – доповідач Євченко Вікторія;
- Науково-дослідна робота як фактор розвитку творчого потенціалу студентів у навчальному середовищі - доповідач Школяренко Іван;
- Штучний інтелект доповідач - Нестеренко Ілона;
- Психологічні особливості самомотивації учбової та науково-дослідної діяльності - доповідач Дахно Люба;
- Конкурентоспроможність випускника ВУЗу - доповідач Волкова Каріна.
Наприкінці наукового семінару були вручені грамоти Паливоді В. та Нестеренко І. за участь у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з менеджменту та вагомий внесок у розвиток науково-дослідної роботи. Також було відзначено подяками Євченко В., Школяренка І., Дахно Л., Волкову К. за активну участь та популяризацію науки у СНАУ та Сідакову О. за активну участь у науковій та організаційно-виховній роботі університету. Наукові доповіді викликали значний інтерес присутніх та дискусії.

Студенти 4 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» в межах навчального спецкурсу вивчали програмний продукт

Студенти 4 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» в межах навчального спецкурсу вивчали програмний продукт «M.E.Doc» і, відповідно до договору про співпрацю між СНАУ та групою ІТ-компаній «Інтелектуальний сервіс», успішно пройшли сертифікацію на знання комп’ютерної програми.

Портал Сумського НАУ посідає Перше місце в світі в рейтингах провідних пошукових систем. Portal of Sumy NAU takes the first place in the world ranking of major search finders.


Портал Сумського НАУ (АСК НП СНАУ portal.sau.sumy.ua) посідає Перше місце в світі по запиту
"пошта адміністратора" в рейтингах провідних пошукових систем

Portal of Sumy NAU portal.sau.sumy.ua takes the first place in the world on the search “Administrator’s mail” in the rankings of leading search engines:

google.combing.comyahoo.comyandex.ruukr.netaol.comrambler.rui.ua
 and others.


Сумський національний аграрний університет (Сумський НАУ, СНАУ) - лідер рейтингів провідних пошукових систем


Сумський національний аграрний університет (Сумський НАУ, СНАУ) лідирує по запитах:

Лідер університетів

Лідер рейтингів

Takes the First place in the world

Флагман децентралізації


Аграрна практика та працевлаштування

Провідний національний лідер

IT Admin at Ukraine

Керування навчальним

Флагман дорадництва

Посідає Перше місце в світі в провідних рейтингах

Адміністратор автоматизованих систем керування

Відкриття інноваційно-наукового центру

Інтелектуальні системи інтерактивного дистанційного навчання

Провідний лідер

Системи керування навчальним процесом

Лідер провідних університетів

Інтернаціональний аграрний виш

Знавець економіки і менеджменту

Провідний аграрний університет

Святковий концерт факультету


Лідер аграрних університетів

Аграрний лідер


в рейтингах провідних пошукових систем 


google.combing.comyahoo.comyandex.ruukr.netaol.comrambler.rui.ua та інших.https://vk.com/wall216808216?own=1&w=wall216808216_528Більше статей...

  1. ЗАПРОШУЄМО СТУДЕНТСЬКИЙ АКТИВ ДО УЧАСТІ В МІЖНАРОДНОМУ ПРОЕКТІ ТА КОНКУРСІ МІНІ-ГРАНТІВ
  2. ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ЗАХОДАХ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТА В ТРАВНІ
  3. Студентка факультету економіки і менеджменту зайняла призове місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді
  4. День вишиванки у СНАУ 17 травня 2018 року
  5. Викладачі та студенти факультету економіки і менеджменту прослухали лекцію доктора Романа Шеремети
  6. Студентам факультету економіки і менеджменту, з нагоди 41-ої річниці від дати створення університету, була проведена екскурсія до музею СНАУ
  7. Саме зараз кожен із вас може додати свій пазл у створенні університету своєї мрії! До дня народження СНАУ - Конкурс ідей «Університет моєї мрії»
  8. Вітаємо Маргариту Олександрівну з успішним захистом та бажаємо найшвидшого підтвердження зазначеного наукового ступеня!
  9. Ще одна гідна перемога студентів Сумського національного аграрного університету у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»
  10. Протягом місяця студенти навчатимуться за програмою університету Китаю, вивчатимуть культуру країни та одночасно готуватимуть фінальний звіт-презентацію, який будуть захищати англійською мовою.

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550