Ukrainian English Russian

Sveta Nevesenko - дивовижна дівчина. Заступник студентського декана з волонтерської діяльності.


Доброго сонячного ранку!

Чекали нашу рубрику #active_people_FEiM?

Sveta Nevesenko - дивовижна дівчина.
Заступник студентського декана з волонтерської діяльності.

Не уявляє свого життя без солодощів. Три речі, які обожнює в цьому світі: сміятися, гранатовий сік та свободу.

Цінує друзів та чесність. Ненавидить брехню і лицемірство; не любить родзинки і закашлачені светри.

Дуже любить гори, кататись на велосипеді і ходити на байдарках.

Дуже боїться висоти.

Кредо: Все, що можна уявити – реально.
Студенти нашого факультету Економіки і менеджменту долучилися до благодійної акції, задля допомоги онкохворим дітям та здали плазму.

На сьогоднішній день донорство крові - це абсолютно безпечна та життєво необхідна процедура. В усьому світі мільйони громадян здають кров без зайвих закликів та прохань. Уявіть, що ви потрапили у складну ситуацію. Швидше за все, ви б захотіли, щоб вам хто-небудь допоміг. Отже, потрібно поступати з іншими так само, як ви б хотіли, щоб вчинили з вами. Студенти нашого факультету Економіки і менеджменту долучилися до благодійної акції, яка проходила до Дня Хелловіну, задля допомоги онкохворим дітям та здали плазму. Як то кажуть: "Справжнє добро завжди просто"

Менеджери всіх рівнів управління, прийміть щирі вітання від колективу кафедри менеджменту в галузях АПК з нагоди професійного свята – Міжнародного дня менеджера!


Бажаємо змінювати цей світ на краще і завжди знаходити найбільш оптимальний і найкращий вихід з будь-якої ситуації, будь-якого положення, адже успішний менеджер це може. Бажаємо перспектив та удачі в роботі, успіхів і щастя в житті, спокою та впевненості в душі, любові та оптимізму в серці!
У Сумському Національному аграрному університеті відбувся конкурс на кращу стилізацію холів на тематику "Halloween"

Вчора, 31.11.2018 у нашому Сумському Національному аграрному університеті відбувся конкурс на кращу стилізацію холів на тематику "Halloween", де наш факультет Економіки і менеджменту виборов І місце! Пригощали журі "Кровушкой экономической, да свежевырваными пальчиками непослушных студентов". Особливу подяку виражаємо Profcom Snau та її голові Таня Зелёная за фінансову підтримку!


Напередодні Дня Менеджера, в рамках практичного заняття з «Адміністративного менеджменту», відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?».


Студенти 3 та 4 курсів групи МН 1501 та МН 1601 розділилися на три команди.
Оцінювали і підраховували бали колегія журі: завідувач кафедри менеджменту в галузях АПК Дубовик С.Г., доцент кафедри менеджменту в галузях АПК Стоволос Н.Б., доцент кафедри менеджменту в галузях АПК Галинська А.В., фіналіст ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» (за видами економічної діяльності) Паливода В. та староста магістрів 6 курсу Сідакова О. З вступним словом виступила завідувачка кафедри менеджменту в галузях АПК Дубовик С.Г., яка з акцентувала увагу на тому, що наслідком професійного зростання особистості майбутнього фахівця є фахова компетентність, якої набуває студент у процесі навчання. Високий рівень оволодіння професією передбачає ґрунтовні знання із загальноосвітніх і фахових дисциплін і здатність успішно застосовувати їх. Процес навчання не має зводитись в основному до запам’ятовування фактів, визначень, правил, понять, тобто до тренувань механічної пам’яті. Формування управлінської компетентності має бути спрямованим на всебічний розвиток особистості, його психічних функцій, виробіток узагальнених умінь. Саме тому, проведення заняття з «Адміністративного менеджменту» у формі ділової гри дозволить знайти розв’язання складних проблем шляхом застосування спеціальних правил обговорення, стимулювання творчої активності як за допомогою спеціальних методів роботи (метод «мозкового штурму»), так і за допомогою модеративної роботи, що забезпечить продуктивне спілкування. Перед початком змагання на кращу ерудованість викладач дисципліни Баценко Л.М. пояснили правила проведення ділової гри та побажала всім учасникам, щоб у цій грі були не суперниками, а друзями. Гра складалася з 3 турів, у кожному з яких по п'ять запитань. На кожну відповідь давалася одна хвилина, щоб подумати і дати правильну відповідь. У запеклій боротьбі були визначені переможці та сформульовані загальні висновки щодо результатів проведеної гри «Що? Де? Коли?». Гравці отримали масу вражень, знань, умінь та навчилися працювати в команді. Запитання на логіку, знання навчальної програми змусили всіх напружити мізки та до останньої хвилини боротися за перемогу. Що? Де? Коли? – гра, яка змусила попітніти навіть найвитривалішших «розумників». Вихор емоцій, боротьба думок та вагання … ось що відбулося на практичному занятті під керівництвом викладача к.е.н., доцента Баценко Л.М. Щиро вдячні учасникам гри за активну участь та проявлений високий рівень знань та інтелекту.


Вітаємо всіх викладачів, студентів - менеджерів з професійним святом Днем менеджера!


Від усієї душі бажаємо радості і успіху на роботі, правильних рішень та успішного вибору, благополуччя в житті і яскравого світла, особистого щастя і щирої любові, гарного настрою і достатку.


Присвоєно вчене звання доцента кафедри економіки Бричко Аліні Михайлівні.У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України від 23.10.2018 р. № 1146 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 23 жовтня 2018 року» присвоєно вчене звання доцента кафедри економіки Бричко Аліні Михайлівні.

Присвоєно вчене звання доцента кафедри економічного контролю та аудиту Орєховій Альвіні Іванівні.У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України від 23.10.2018 р. № 1146 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 23 жовтня 2018 року» присвоєно вчене звання доцента кафедри економічного контролю та аудиту Орєховій Альвіні Іванівні. 
Присвоєно вчене звання доцента кафедри статистики, АГД та маркетингу Макаровій Вікторії Вікторівні.У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України від 23.10.2018 р. № 1146 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 23 жовтня 2018 року» присвоєно вчене звання доцента кафедри статистики, АГД та маркетингу Макаровій Вікторії Вікторівні.
Присвоєно вчене звання доцента кафедри статистики, АГД та маркетингу Макаренко Наталії Олексіївні.


У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України від 23.10.2018 р. № 1146 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 23 жовтня 2018 року» присвоєно вчене звання доцента кафедри статистики, АГД та маркетингу Макаренко Наталії Олексіївні.

Присуджено науковий ступінь доктора наук професору кафедри менеджменту ЗЕД та євроінтеграції Михайлову Андрію Миколайовичу.


У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України від 23.10.2018 р. № 1146 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 23 жовтня 2018 року» присуджено науковий ступінь доктора наук професору кафедри менеджменту ЗЕД та євроінтеграції Михайлову Андрію Миколайовичу.Вчене звання професора присвоєно д.е.н., професору кафедри економічного контролю та аудиту Назаренко Інні Миколаївні.


У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України від 23.10.2018 р. № 1146 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 23 жовтня 2018 року» вчене звання професора присвоєно д.е.н., професору кафедри економічного контролю та аудиту Назаренко Інні Миколаївні.

Женя Мироненко - перший заступник студентського декана.Доброго ранку!

А ми продовжуємо нашу рубрику #active_people_FEiM.

Женя Мироненко - перший заступник студентського декана.

Любить дуже солодкий чай, багато і смачно поїсти, і білі кросівки.
Дуже любить футбол і все, що з ним пов'язано, але займається музикою.
Ненавидить томатний сік і коли люди говорять неправду.

 

Наш генератор ідей, особистість, яка надихає і мотивує команду на дії.

Пам'ятаєте обіцяли познайомити вас з студентським активом факультету Економіки і менеджменту?
Так ось, цей час настав. 
Ліна Бабич - студентський декан ФЕіМ. 
Наш генератор ідей, особистість, яка надихає і мотивує команду на дії. 
Любить танцювати і гарно співає.
Слабкість на карі очі. 
Любить безмежно каву, але зазвичай п'є чай без цукру.
Життєве кредо: Якщо вже почав, то перемагай

 

Запрошуємо на тренінг ФАО / ЄБРР!

Запрошуємо випускників та студентів випускних курсів аграрних ВНЗ на унікальний тренінг ФАО / ЄБРР в Україні.
Ваші перспективи:

1. Участь у тренінгу з аналітики аграрних ринків у СНАУ;
2. Можливість фахового стажування;
3. Контракт для кращих стажерів після закінчення стажування.

Вимоги до учасників:

*гарне володіння англійською мовою та відмінне *володіння російською та українською мовами
*добре знання Microsoft Excel
*любов до статистики та цифр
*журналістські здібності
*відкритість до нового
*попередній досвід в аграрній сфері бажаний, але не обов’язковий.

7 листопада о 9:00 чекаємо вас в СНАУ ( попередньо ауд.329 головного корпусу)
17-20 жовтня студентки нашого факультету Світлана Невесенко та Даша Назаренко брали участь у ХІ Всеукраїнському форумі студентського самоврядування.


Неймовірний тиждень захоплюючих днів. Тішимось, що він проходив саме в нашому місті Суми. Кількість учасників вразила всіх, адже нагодувати, транспортувати та зацікавити 200 людей не так вже і просто. Насичена та цікава програма. 22 спікери. Було все: екскурсії, надихаючі лекції, networking за участі спікерів, організаторів, партнерів, весела вечірка. Та найбільше вразливою була гра "Реаліті-шоу: Останній студент", де на початку майже нічого не було зрозумілим. Організатори створили Сумний національний університет з його ректором Факуль Тетовичем, де ми (учасники) були студентами цього закладу. У кожного була своя заліковка і кожен мав змогу бути активним, тобто створювати осередки, бути в самоврядуванні, чи просто підвищувати 4 характерні риси: харизму, атлетизм, креативність та інтелектуальність. Також була база даних студентів, рейтинг між іншими університетами. Це крута можливість показати нам - студентам (учасникам форуму) реалії студентського життя, що ми теж господарі і можемо вплинути на розвиток університету. Це не можна описати в декількох словах, це треба пережити і побути в цій грі і не дуже важливо ким, будь то студентом, викладачем, членом адміністрації чи модератором. Гра, яка найкраще показує студентське життя, де є конфлікти, хабарі, навіть акції протесту. Велика подяка спікерам, за мотивацію, порцію натхнення та нову інформацію; організаторам - що змогли влаштувати такий масштабний захід і всій команді, яка допомагала.


Нагадуємо, що в базі "Електронна бібліотека" ви можете переглянути повні тексти статистичних щорічників Сумської області за декілька останніх років.


До уваги викладачів і студентів факультету Економіки та менеджменту!
Нагадуємо, що в базі "Електронна бібліотека" ви можете переглянути повні тексти статистичних щорічників Сумської області за декілька останніх років. Нещодавно був прикріплений і збірник за 2017 рік! Повні тексти доступні лише після реєстрації.

Користуйтеся на здоров'я!
Факультет економіки і менеджменту вітає кафедру статистики, АГД та маркетингу та студентів спеціальності «Маркетинг» з професійним святом, з Днем маркетолога!Факультет економіки і менеджменту вітає кафедру статистики, АГД та маркетингу та студентів спеціальності «Маркетинг» з професійним святом, з Днем маркетолога! 
Бажаємо вам водоспаду найцікавіших ідей, безконкурентного ринку, де кожен з вас може реалізовуватися на всі сто відсотків, безпомилкових прогнозів, вірних досліджень і чіткого аналізу в роботі, величезних успіхів і відмінної зарплати, міцного здоров'я, яке витримає будь-які стреси, і, звичайно ж, життєвого задоволення, щасливих подій і міцного кохання!
Портал Сумського НАУ посідає Перше місце в світі в рейтингах провідних пошукових систем. Portal of Sumy NAU takes the first place in the world ranking of major search finders.


Портал Сумського НАУ (АСК НП СНАУ portal.sau.sumy.ua) посідає Перше місце в світі по запиту
"пошта адміністратора" в рейтингах провідних пошукових систем

Portal of Sumy NAU portal.sau.sumy.ua takes the first place in the world on the search “Administrator’s mail” in the rankings of leading search engines:

google.combing.comyahoo.comyandex.ruukr.netaol.comrambler.rui.ua
 and others.


Сумський національний аграрний університет (Сумський НАУ, СНАУ) - лідер рейтингів провідних пошукових систем


Сумський національний аграрний університет (Сумський НАУ, СНАУ) лідирує по запитах:

Лідер університетів

Лідер рейтингів

Takes the First place in the world

Флагман децентралізації

Лідер систем керування


Аграрна практика та працевлаштування

Провідний національний лідер

IT Admin at Ukraine

Керування навчальним

Флагман дорадництва

Посідає Перше місце в світі в провідних рейтингах

Адміністратор автоматизованих систем керування

Відкриття інноваційно-наукового центру

Інтелектуальні системи інтерактивного дистанційного навчання

Провідний лідер

Системи керування навчальним процесом

Лідер провідних університетів

Інтернаціональний аграрний виш

Знавець економіки і менеджменту

Провідний аграрний університет

Святковий концерт факультету


Лідер аграрних університетів

Аграрний лідер


в рейтингах провідних пошукових систем 


google.combing.comyahoo.comyandex.ruukr.netaol.comrambler.rui.ua та інших.https://vk.com/wall216808216?own=1&w=wall216808216_528Більше статей...

  1. Студентське самоврядування нашого університету піклується про своїх студентів, а тому влаштувало місцеву толоку, до якої долучився і факультет Економіки та менеджменту.
  2. Насолоджуємося чудовими митями цього прекрасного життя
  3. Сердечно вітаємо Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови
  4. Нещодавно першокурсники факультету Економіки і менеджменту відзначили своє перше студентське свято
  5. Факультет Економіки і менеджменту завжди відкритий для добрих людей, гостей та нових друзів) Відтак, студенти нашого факультету гостинно зустрічали китайських студентів.
  6. 10 жовтня 2018 року студенти Сумського національного аграрного університету відвідали Музей історії грошей.
  7. Ярмарок до свята Покрови Пресвятої Богородиці
  8. Вже зовсім скоро в СНАУ засяють нові таланти! Прийди та підтримай першокурсників свого факультету!
  9. ВІтання студентів факультету економіки і менеджменту
  10. Студенти факультету економіки та менеджменту Сумського НАУ взяли участь у Summer School APD, організованої за підтримки НМЦ Агроосвіта та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550