Ukrainian English Russian

Нарада щодо співпраці вищих навчальних закладів і компанії "Майкрософт Україна"


11 лютого 2015 року
в готелі «Харків Палац» відбулася нарада керівників вищих навчальних закладів Харківської та Сумської областей з обговорення можливостей співпраці ВНЗ і компанії «Microsoft Україна» в умовах реформування вищої освіти. 
У заході взяли участь представники нашого університету Юрій Кобрін та Карен Агаджанов-Гонсалес.

На нараді було висвітлено такі питання:

1. Рамкова угода між МОН України і компанією Microsoft на 2015-2017 рр. та можливості для вищих навчальних закладів.

2. Досвід роботи вищих навчальних закладів у попередніх спільних проектах з «Microsoft Україна» Визначення першочергових завдань та відповідальних для роботи в 2015 р.

У рамках засідання наради виступила керівник відділу по роботі з закладами освіти і науки компанії «Microsoft Україна» Ольга Свириденко з презентацією «Рішення Microsoft для закладів освіти». про підписання рамкової угоди між Міністерством освіти і науки України і компанією «Microsoft Україна» на 2015-2017 рр., в результаті якої з 1 січня почала діяти нова програма ліцензування «Enrollment for Education Solutions» для вищих навчальних закладів України. Ця спрощена програма ліцензування дає змогу вищим навчальним закладам забезпечити ліцензіями усіх студентів, викладачів, співробітників і їх парк комп’ютерів та мобільних пристроїв у межах єдиної угоди на умовах передплати. Також, вона розповіла присутнім про сервіс компанії — «Microsoft Office 365» та можливості його використання, зокрема для організації навчального процесу та управління вищим навчальним закладом. Перевагою даного сервісу є те, що файли користувачів можуть зберігатися в центрі обробки даних, це забезпечує доступ до них через веб-браузер з різних пристроїв. Проаналізувавши сучасний стан розвитку дистанційної освіти у вищих навчальних закладах України, зокрема методологію викладання, якості та можливості існуючої матеріально-технічної бази, Ольга Свириденко зазначає, що «Microsoft Office 365» може стати гарною альтернативою існуючий системі. Новітні хмарні технології «Microsoft Azure» та «Microsoft Office 365» надають можливість будувати інфраструктуру вищого навчального закладу, розвивати дистанційну освіту та навчальні сервіси, налагоджувати процес взаємодії викладачів та студентів, розміщувати загальні календарі, зберігати документи, проводити веб-конференції тощо. Було презентовано аналітичну систему обробки статистичних даних вступної компанії, побудовану на технологіях компанії «Microsoft». Після завершення наради, відбулася інтерактивна презентація та тренінг для керівників ІТ-підрозділів вищих навчальних закладів. Співробітники компанії «Microsoft Україна» презентували досвід впровадження хмарних сервісів у провідних вищих навчальних закладах України.

https://vk.com/official.snau?w=wall-55532862_7425%2Fall


 

 

Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550