Ukrainian English Russian

Сучасному фахівцю - сучасні технології!

 
26-27 лютого 2015 року відбувся практичний семінар «Інструменти інформаційних технологій в навчальному процесі» для викладачів дисциплін фахового циклу спеціальностей «Агрономія», «Механізація та електрифікація сільського господарства», що задіяні в програмі співпраці Сумського НАУ і компанії «Кернел-Трейд».
Спікери семінару - Оксана Мусієнко - керівник освітнього проекту компанії «Кернел-Трейд» і Світлана Агаджанова - завідувач кафедри кібернетики та інформатики нашого університету.
Обговорювали питання щодо організації єдиного інформаційного освітнього простору університету, інструменти керування навчальним процесом, можливості і перспективи запровадження хмарних технологій, зміну ролі і місця викладача в сучасному освітньому процесі.
Семінар пройшов динамічно, у атмосфері вільного спілкування аудиторії зі спікерами, виникали дискусії, суперечки, але згодом було досягнуто взаєморозуміння. Результати опитування учасників на початку і по завершенні заходу продемонстрували його ефективність і корисність. 
Вважаємо доцільним подовжити співпрацю визначеного формату в рамках освітнього проекту.https://vk.com/official.snau?w=wall-55532862_7620%2Fall


Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550