Ukrainian English Russian

Європейська Таверна


В березні м.Ріо-Майор, Португалія, відбувся навчальний курс з розвитку підприємництва для збереження та використання потенціалу культури, традицій і природи в сільській місцевості із залученням молоді. В навчальному процесі прийняли участь молодіжні працівники, молодіжні лідери, вчителі, соціальні працівники і т.д. з 13 країн світу та які безпосередньо працюють з молоддю. Навчання відбувалося англійською мовою. Від Сумського національного аграрного університету участь прийняла к.е.н., доцент кафедри менеджменту ЗЕД та євроінтеграції – Замора Оксана Михайлівна. 
Сільські райони сповнені традицій, культури та багатої природи, які в повній мірі не цінуються жителями, що живуть там. Молоді люди переїзжають до великих міст з надіями мати краще життя. Вони вважають, що вони будуть там працюють краще і легше, тим не менш, це не буде легко для всіх. Тим часом села стали занепадати, втратили свою культуру і традиції, а молоді люди навіть не розуміють, що вони втратили. Таким чином, одне з найбільших завдань в даний час для молодіжних організацій - підтримка сільської молоді.
Проект ґрунтувався на методологіях неформальної освіти з особливим акцентом на досвіді емпіричного навчання (індивідуальна робота, робота в парах, малих змішані і національних групах, теорія, реальна практика життя, монтаж, рольові ігри, і т.д.). Були розглянуті наступні теоретичні частини:
- Стратегія Європейської молоді "Інвестиції та розширення прав і можливостей молодих людей" з особливим акцентом на ключових пріоритетах: культура і творчість, підприємництво та працевлаштування;
- молодіжна політика, доступ молоді до культури в ЄС і перешкоди на цьому шляху, Ради з творчого та інноваційного потенціалу молоді;
- Європа 2020 - ріст і стратегія робочих місць; Молодіжні Можливості; зайнятість; професійне навчання; Молодіжні ініціативи щодо забезпечення зайнятості; Стандарти якості для стажування; Спільна програма Європейської комісії та ОЕСР з проблем молодіжного підприємництва;
- Управління проектами програми Erasmus + з особливим акцентом на елемент «KA1 – мобільності» (наприклад EVS, молодіжні обміни та мобільності молодіжних працівників).

Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550