Ukrainian English Russian

28-29 січня 2016 року відбувся 4 модуль «Економіка та управління зерновим бізнесом із диверсифікацією у розрізі тваринництва»

28-29 січня 2016 року відбувся 4 модуль «Економіка та управління зерновим бізнесом із диверсифікацією у розрізі тваринництва», який проводився Європейським банком реконструкції та розвитку, Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) на базі Сумського національного аграрного університету. На участь у ньому зареєструвалися фермери з 7 регіонів України.Програма була розрахована на 2 дні й складалася з теоретичної та практичної частин. У перший день впродовж семінарської частини були розглянуті питання логістичного підходу до управління виробництвом зернових на невеликій території (Гужвенко С.М.), диверсифікації зернового виробництва у напрямку дрібного тваринництва (вирощування овець та кіз) Славкова О.П. та Улько Л.Г., виробництва комбікормів для невеликих фермерських господарств (Остапенко В.І., Опара В.О.), ресурсозбереження кормів як основного фактору ефективного ведення свинарства (Попсуй В.В.) тощо. Практичний тренінг відбувся на базі спільного агрохімічного підприємства «Родючість» у с. Склярівка Сумського району. Для учасників тренінгу був проведений майстер-клас на тему «Досвід диверсифікації напрямків розвитку аграрного підприємства». Впродовж другого дня теоретичні заняття з фермерами проводили як викладачі СНАУ, так і запрошені експерти з консультаційного центру Асоціації виробників молока, аудиторської фірми «Зевс» (Клєцова А.М.), відділу лізингу Сумської філії Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» (Лукаш С.М.) та Сумського обласного управління Ощадбанку (Радченко О.В.). Були розглянуті питання формування оптимальної структури посівних площ для забезпечення повноцінної ефективної годівлі ВРХ (Лозинська І.В.), диверсифікації сільськогосподарського виробництва в контексті теорії сталого розвитку та виробництва і обігу органічної продукціЇ (Нєсвєтов О.О.), використання лізингу в оновленні тваринницької галузі для невеликих господарств, кредитування невеликих сільськогосподарських підприємств, а також проведений порівняльний фінансовий аналіз молочнотоварних ферм. Під час практичного тренінгу, який проводив викладач кафедри економіки Ільченко О.В., учасники виконували вправи з визначення ринкової вартості зерна через альтернативи його реалізації чи господарської реалізації у тваринництві. Учасники були зацікавлені доповідями, активно задавали питання, деякі спікери більше години працювали з аудиторією! Фіналом проекту стане потужна Національна конференція «Мільйон з гектара: наскільки та чому це реально?», яка відбудеться 19-20 лютого 2016 року у Львові, практичний бізнес-тур до провідних господарств Львівської області, а також поїздка на найбільший в Україні оптовий ринок сільськогосподарської продукції «Шувар».

https://vk.com/official.snau?w=wall-55532862_10376


Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550