Ukrainian English Russian

Відкрита лекція Галинської Ангеліни Вікторівни

26 лютого 2016 року о 8:00 в ауд. 110е СНАУ відбулась відкрита лекція – майстер клас старшого викладача кафедри менеджменту в галузях АПК факультету економіки і менеджменту СНАУ Галинської Ангеліни Вікторівни.
Лекція була проведена з дисципліни «Психологія» для студентів І курсу денної форми навчання спеціальності «Менеджмент». Лекція була проведена англійською мовою, та є одним з заходів програми «Рік англійської мови в Україні».
Тема лекції «Психологія. Поняття психології».
На лекції були розглянуті питання:
1. Психологія. Поняття психології
2. Соціо - психологічна характеристика студентського віку
3. Історія вчення про темперамент
4. Конфлікт. Типи конфліктів
Лекція була проведена на високому рівні із використанням презентаційних слайдів, що розкривали основний навчальний матеріал теми, сучасні тенденції та використання досягнень науки в галузі психологія, відображення причин і наслідків проблеми соціо – психологічних особливостей студентського віку, проникнення в суть явищ і подій, ознайомлення з причинами та типами конфліктів. Зв'язок психології з іншими науками.
Також під час проведення лекції викладач постійно залучав студентів до активної участі у занятті, використовуючи сучасні методичні прийоми та заохочувальні стимули. Окрім того, студентам наводились практичні приклади застосування психологічних прийомів та порад, що концентрувало їх увагу та дозволяло полегшити сприйняття навчального матеріалу теми. 
Відкрита лекція була пізнавальною, захоплюючою та насиченою.


 

Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550