Ukrainian English Russian

14 квітня на кафедрі менеджменту в галузях АПК відбувся науково-практичний семінар на тему «Проблеми застосування методів менеджменту якості»

Семінар проводила Баценко Л.М. – керівник наукового гуртка «Школа молодого менеджера».
У рамках програми семінару присутні мали можливість прослухати доповіді завідувача кафедри менеджменту в галузях АПК, к.е.н., доцента Дубовик С.Г., викладачів кафедри Ксенофонтову М.М., Киричок О.В., Галінську А.В., Драбчук Т.М., Стоволос Н.Б. та студентів Міщенко О., Пономаренко О., Турчин О., Євченко В.
Тема семінару викликала інтерес як у викладачів так і у студентів, адже вони активно працювали над своїми роботами, висловлювали і обґрунтували власні ідеї та погляди щодо використання новітніх методів менеджменту якості в сучасних умовах господарювання. Наукова дискусія під час обговорення доповідей дозволила окреслити найбільш актуальні напрями подальших досліджень.
Семінар був організований спільно зі студентським науковим гуртком «Школа молодого менеджера».
Вважаємо, проведений семінар принесе велику користь як для студентів, так і для викладачів, спонукає їх до наукової діяльності, дасть поштовх розвиватися, вдосконалювати свої професійні здібності.

https://vk.com/official.snau?w=wall-55532862_10836


Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550