Ukrainian English Russian

Відбувся науково - практичний семінар на кафедрі бухгалтерського обліку.

На кафедрі бухгалтерського обліку відбувся науково-практичний семінар. Доповідачами були к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку Кадацька Алла Миколаївна., з доповіддю на тему «Зарплатні базові показники 2016 року», та старший викладач кафедри бухгалтерського обліку Баранік Олексій Олексійович, з доповіддю на тему «Актуальні питання обліку акцизного податку».  Учасники семінару прослухали основні положення документу, що визначає соціально-економічні показники на 2016 рік, Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» від 25.12.2015 р. № 928-VІІІ. Зокрема розглянуті питання розмірів прожиткового мінімуму на 2016 рік, ставок ПДФО, розміру податкової соціальної пільги, граничного розміру доходу для застосування податкової соціальної пільги, ставки ЄСВ, максимального розміру зарплати, із якого сплачується ЄСВ, мінімального розміру аліментів, розміру допомоги по безробіттю.
Також учасники семінару мали змогу прослухати про особливості подання звітності та сплати акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, порядок обчислення фактичної роздрібної ціни підакцизних товарів та податкових зобов’язань з акцизного податку та ПДВ.


Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550