Ukrainian English Russian

Представники робочої групи прийняли участь у роботі акредитаційної комісії за допомогою прямого відеозв’язку.

25.04.2016 року в університеті прикладних наук Вайєнштефан –Триздорф розпочала роботу комісія європейської акредитаційної комісії ACQUIN. Мета цієї офіційної зустрічі – міжнародна акредитація магістерського курсу «Адміністративний менеджмент», який було імплементовано в СНАУ в рамках спільного проекту з німецькими партнерами. У роботі акредитаційної комісії беруть участь 13 університетів з різних країн, зокрема Німеччини, України, Казахстану, Вірменії та ін.
Представники робочої групи в особі декана факультету економіки і менеджменту Н. Строченко, завідувача кафедри менеджменту ЗЕД та євроінтеграції Л. Михайлової, заступника декана по роботі з іноземними студентами І. Мазій прийняли участь у роботі акредитаційної комісії за допомогою прямого відеозв’язку.
Акредитаційна комісія представлена 6 професорами відомих німецьких університетів, а також представниками агробізнесу, студентства і акредитаційного агентства.

Прийняли участь у роботі акредитаційної комісії     за допомогою прямого відеозв’язку


https://vk.com/official.snau?w=wall-55532862_10877Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550