Ukrainian English Russian

23.04.2016 р. в СНАУ відбувся заключний ІІІ етап Регіонального форуму сільської молоді.

Факультет економіки і менеджменту прийняв активну участь у цьому заході. Від закріплених за факультетом Сумського, Лебединського, Л.-Долинського, Тростянецького районів прийняли участь 60 абітурієнтів. 
Перед присутніми гостями з вітальним словом виступила декан факультету Строченко Наталія Іванівна. Студентки Глуходід Наталія та Савінова Тетяна ознайомили присутніх з необмеженими можливостями студентів при навчанні на факультеті.
Студентське самоврядування підготувало цікаву тематичну вікторину. Всі учасники, які вірно відповідали на питання, отримували «стартовий капітал» із «Золотого банку».
Програма факультету викликала велику зацікавленість серед абітурієнтів і відбулася у веселій, доброзичливій атмосфері.
Насамкінець відбулося нагородження переможців творчого конкурсу «Жити в стилі ЕКО». І місце в номінації «За кращий малюнок» зайняли учні Хотинської ЗОШ Сумського району, І місце в номінації «За кращий плакат» посіли учні Стецьківської ЗОШ Сумського району. За активну участь в профорієнтаційній роботі ректор відзначив подякою і цінним подарунком вчителя Стецьківської ЗОШ Рижову Віру Василівну.

Відбулася у веселій доброзичливій атмосфері     Насамкінець відбулося нагородження переможців


https://vk.com/official.snau?w=wall-55532862_10876


Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550