Ukrainian English Russian

Ректор зустрівся з колективом факультету економіки і менеджменту

     13 травня 2016 року відбулася зустріч ректора СНАУ Володимира Ладики з професорсько-викладацьким складом факультету економіки і менеджменту. Питання, що обговорювалися під час зустрічі, стосувалися, перш за все, якості навчального процесу в університеті.
     Як поліпшити якість викладання? Що потрібно зробити, аби максимально наблизити студента до викладача? «Спілкуючись з нашими студентами, які наразі навчаються у Вайєнштефані, я з’ясував, що це одне з тих питань, які найбільше хвилюють студентів, і саме цим українські викладачі найбільше відрізняються від німецьких, і не у кращий бік», - стверджує Володимир Іванович.
    Також під час зустрічі ректор привернув увагу викладачів до такого питання, як навчання іноземних студентів. Велика кількість іноземців у навчальному закладі однозначно свідчить про високу якість підготовки спеціалістів, про те, що виш користується попитом на міжнародній освітній арені. «Тож наше завдання – зробити так, щоб кожного року кількість іноземних студентів у Сумському національному аграрному університеті збільшувалася», - переконаний ректор. А для цього кожен викладач повинен вивчати англійську мову, постійно підвищувати свій фаховий рівень, публікуватися у світових фахових виданнях.

http://www.sau.sumy.ua/uk/zagaln-novini/rektor-zustr-vsia-z-kolektivom-fakultetu-ekonom-ki-menedzhmentu.html


Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550