Ukrainian English Russian

Інформаційний освітній простір у навчальному процесі.

В науково-методичному центрі інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів “Агроосвіта” Міністерства освіти і науки України пройшла Міжнародна науково-практична конференція на актуальну тему: “Модернізація інформаційно-ресурсного забезпечення освітнього простору навчальних закладів”.
В роботі конференції активну участь взяли В.М. Жмайлов, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи і С.В. Агаджанова, завідувач кафедри кібернетики та інформатики, представлена доповідь: ”Досвід Сумського НАУ щодо використання інформаційного освітнього простору у навчальному процесі.”
Конференція проходила стаціонарно та в он-лайн режимі, працювали дві панелі: Е-learning: проблеми впровадження — модератор Глазунова О.Г., д.п.н., доцент, декан факультету інформаційних технологій НУБіП України і Освітнє середовище сучасного навчального закладу — модератор Кузмінська О.Г., к.п.н., доцент кафедри інформаційних і дистанційних технологій НУБіП України.
В он-лайн конференції взяли участь науковці кафедри кібернетики та інформатики СНАУ і викладачі коледжів, що входять до складу університету.

https://vk.com/wall-55532862_10957


Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550