Ukrainian English Russian

На базі Тернопільського національного економічного університету 11-13 травня 2016 року було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади

На базі Тернопільського національного економічного університету 11-13 травня 2016 року було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.
В олімпіаді взяли участь 133 учасника з 73 провідних вищих навчальних закладів України.
Під час проведення олімпіади учасники розв’язували письмові практичні та тестові завдання, що охоплювали дисципліни: «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності», «Аудит». Тестові завдання виконувалися студентами у залі електронних ресурсів з використанням програми для комп’ютерного тестування MyTest.
Сумський НАУ на олімпіаді представляли студенти факультету економіки і менеджменту Шапаренко Оксана та Дрозд Наталія.
Шапаренко Оксана, за рішенням журі, під головуванням доктора економічних наук, професора кафедри обліку у виробничій сфері ТНЕУ Крупки Я. Д., нагороджена грамотою за зайняте VІ місце.
Журі також вручили студентам сертифікати про участь в олімпіаді.
Бажаємо переможцям та учасникам олімпіади подальших наукових досягнень та звершень!
Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550