Ukrainian English Russian

На днях відбулися урочисті свята останнього дзвоника по школах міста та області27 травня 2016 р. к.е.н., доцент, доцент кафедри економіки СНАУ Махнуша Світлана Михайлівна прийняла участь у урочистостях, присвячених святу останнього дзвоника, у КЗ СОР гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей. Під час урочистого заходу Махнуша С.М. виступила із привітанням до учнів та випускників закладу та найкращими побажаннями для них на майбутнє, а також висловила подяку керівництву гімназії за підготовку талановитої молоді, яку СНАУ, зокрема ФЕіМ, бажає бачити у якості студентів у стінах навчального закладу.
Також було наголошено на розвитку співпраці двох навчальних закладів у напрямку формування гідного покоління фахівців для потреб національної економіки.Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550