Ukrainian English Russian

Професорсько-викладацький склад та студентський колектив факультету економіки і менеджменту вітає декана факультету Строченко Наталію Іванівну з днем народження!


Шановна Наталіє Іванівно! 

Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди Вашого дня народження! 
Ваш професіоналізм та наполеглива праця зробили вагомий внесок у розвиток економічної освіти держави, що робить Ваш трудовий шлях справжнім прикладом для наслідування, а відданість роботі, в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями, забезпечили Вам авторитет серед колег та студентів. 
Бажаємо, щоб Ваша невичерпна творча енергія, удача та високий професіоналізм надалі супроводжували Вас у житті. Нехай тепло та затишок родинної оселі надійно захищає Вас від життєвих негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Нехай підґрунтям Вашого щасливого життя та плідної професійної діяльності буде міцне здоров`я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття.Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550