Ukrainian English Russian

З нагоди початку нового навчального року в СНАУ урочисто приймали до лав студентства СНАУ юне поповнення – першокурсників!

«Ви зробили правильний вибір, вирішивши отримувати вищу освіту саме в СНАУ, - запевнив присутніх ректор університету Володимир Ладика, - адже наш університет є одним з найкращих аграрних вишів України. Крім того, ми одними з перших запровадили співпрацю з агробізнесом у напрямку узгодження навчальних планів відповідно до запитів сучасного роботодавця, а ц е запорука того, що наші випускники стають все більше конкурентоспроможними на ринку праці й адаптованими до потреб сучасного виробництва та бізнесу». 
У цей святковий день було відзначено кращих студентів за високі досягнення у навчальній, науковій, громадській роботі та підвищенні іміджу університету серед яких було відзначено і студентку факультету економіки і менеджменту Єлизавету Стоволос. 
Символічний студентський квиток з рук ректора СНАУ прийняли першокурсники, які за результатами ЗНО отримали понад 190 балів за профільним предметом, - Анна Заїка (напрям підготовки «Облік і оподаткування») та Сергій Татарченко.
Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550