Ukrainian English Russian

Співпраця між СНАУ та Diamond FMS, на базі університету проходить тренінг-курс для викладачів факультету економіки і менеджменту.

В рамках реалізації договору про співпрацю між СНАУ та голландською компанією Diamond FMS в Україні з 29 серпня по 13 вересня на базі університету проходить тренінг-курс для викладачів факультету економіки і менеджменту. 
21 викладач факультету економіки і менеджменту розпочав навчання з використання програмного продукту Diamond FMS. Тренінг-курс проводить директор компанії Анастасія Ружина, яка зазначає: «Подальше впровадження програмного продукту Diamond FMS в освітній процес СНАУ в майбутньому допоможе студентам стати ефективними, конкурентоспроможними та відповідальними підприємцями». Програма тренінгу передбачає навчання з 29 серпня по 13 вересня у два етапи, далі слухачі курсу пройдуть відбір і сім найбільш підготовлених будуть представляти СНАУ на першому міжнародному семінарі "Diamond Academy" якій відбудеться в Національному університеті «Львівська політехніка».
Заключений договор про співпрацю в рамках «Міжнародної програми партнерства і ділової співпраці» дозволить підвищити рівень компетентності викладачів у підготовці спеціалістів фінансово-економічної діяльності згідно Європейських стандартів. 
Серед основних напрямів співробітництва є: 
- створення комплексу заходів для вдосконалення професійної підготовки педагогічних і науково-педагогічних працівників для підвищення науково-теоретичного і методичного рівнів викладання навчальних дисциплін та результативності їх педагогічної, наукової і науково-методичної роботи за освітньо-науковою програмою, узгодженою з вищим навчальним закладом шляхом поглиблення і розширення їх професійних знань, умінь і навичок, набуття досвіду на основі спільних проектів в межах економічних спеціальностей;
- сприяння підвищенню рівня економічних та управлінських компетентностей студентів через застосування інноваційних технологій шляхом включення в навчальний процес практичних занять, які проводяться з використанням програмного забезпечення Diamond FMS, наданого «Diamond FMS B.V.»; 
- розробка та реалізація інших спільних заходів щодо популяризації консалтингової діяльності, спрямованих на більш повне і всебічне виконання предмету Договору, а саме: семінари, семінари-практикуми, семінари-наради, семінари-тренінги, тренінги, вебінари, «круглі столи», написання спільних статей, тощо.


https://vk.com/wall-55532862_12424


Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550