Ukrainian English Russian

Використання тренінгових технологій у навчальному процесі

Ефективними формами навчання, які максимально зорієнтовані на розвиток активної творчої особистості, є технології тренінгу, оскільки передбачають застосування активних форм навчання, орієнтованих на міжособистісну взаємодію, груповий процес та дозволяють моделювати елементи основних завдань професійної діяльності фахівців. 
14 вересня 2016 року викладач кафедри менеджменту ЗЕД та євроінтеграції, к.е.н., доцент Замора О.М. провела практичне заняття з дисципліни «Державне та регіональне управління» для студентів 2 курсу із застосуванням тренінгових технологій. Студенти прийняли активну участь в інтерактивних методах навчання, зазначивши, що вони є цікавим процесом пізнання себе та інших, ефективною формою опанування знань, інструментом для формування вмінь та навичок.Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550