Ukrainian English Russian

22 ВЕРЕСНЯ НА БАЗІ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗЕД ТА ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЄС

В рамках програми перебування делегації проекту «Підтримка гармонізації запровадження Болонських принципів в Українських аграрних університетах, на прикладі Сумського НАУ», що реалізується спільно з Чеським університетом природничих наук за підтримки Чеської агенції розвитку, 22 вересня 2016 року відбувся круглий стіл на тему «Вплив вступу до ЄС на діяльність науковців у ВНЗ Чеської Республіки. Отримання наукових ступенів у відповідності до ESG-стандартів». 
В ролі головного лектора круглого столу виступив пан Я. Бєсєда, науковий співробітник Центру досліджень вищої освіти Чеської Республіки, експерт з Болонського процесу. В ході круглого столу було обговорено багато питань пов’язаних з реалізацією Болонського процесу (історія формування, цілі та переваги, особливості європейської кредитно-трансферної системи (ECTS). Під час обговорення механізму присвоєння наукових ступенів, у відповідності до ESG-стандартів, завідувач кафедри менеджменту ЗЕД та євроінтеграції д.е.н., професор Любов Михайлова акцентувала увагу на основних вимогах до претендентів та їх наукових здобутках. 
Також, пан Бєсєда розповів про ключові принципи функціонування університетів Чеської Республіки та їх структурних підрозділів (факультетів), виокремив важливість ролі студентського самоврядування у прийнятті загально-університетських рішень. Жвава дискусія за круглим столом відбулася з питань співпраці освіти та бізнесу, механізмів фінансування ВНЗ Чеської Республіки, практичної підготовки та розробки магістерських дипломних проектів. 
В заході прийняли участь викладачі та аспіранти кафедр менеджменту ЗЕД та євроінтеграції, менеджменту в галузях АПК, статистики, АГД та маркетингу, а також заступник директора Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України, к.с.-г.н. Микола Бондаренко. По завершенню заходу всі присутні отримали сертифікати учасників.


Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550