Ukrainian English Russian

Студенти факультету економіки і менеджменту отримали подяки від Департаменту науково-технічного розвитку Міністерства освіти і науки України.

Агропромисловою компанією "Кернел" спільно із ДУ "НМЦ "Агроосвіта" був оголошений конкурс "Потенціал молоді - у агровиробництво". Студенти факультету економіки і менеджменту спеціальності "Логістика" Олександр Андрієнко та Юлія Шестакова пройшли первинний відбір та були рекомендовані до захисту поданих робіт перед комісією конкурсу.
За результатами презентації робіт наші студенти вибороли третє місце серед гідних конкурентів Харківського НТУ, Львівського НАУ, Полтавської ДАА, НУБІП та отримали подяки від Департаменту науково-технічного розвитку Міністерства освіти і науки України. Оцінювали конкурс в.о. директора НМЦ " Агроосвіта", директор департаменту науково-технічного розвитку Міністерства освіти і науки України та представники агробізнесу. Хвилювання, емоції, але наші студенти вкотре довели високій рівень знань та здатність їх застосувати.Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550