Ukrainian English Russian

Викладачі кафедри менеджменту ЗЕД та євроінтеграції прийняли участь у програмі Британської Ради в Україні «Міжнародний відділ університету: кращі практики».

29-30 вересня викладачі кафедри менеджменту ЗЕД та євроінтеграції к.е.н., доцент Замора О.М. та к.е.н., доцент Хворост Т.В. прийняли участь у дводенній програмі Британської Ради в Україні «Міжнародний відділ університету: кращі практики», яка проводилася у м. Харків.
В рамках програми обговорювалися наступні питання: розвиток і впровадження міжнародної стратегії для відділу міжнародних зв’язків; позиціонування університету – комунікативні і маркетингові стратегії, брендинг, організації і механізми розвитку зв’язків; розробка університетського веб-сайту та ефективне використання соціальних мереж.
Програма проводилася за підтримки Міністерства освіти і науки України і спрямована на професійний розвиток та підвищення компетентності співробітників відділів міжнародних зв’язків українських університетів.Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550