Ukrainian English Russian

Феєричний виступ студентів-першокурсників факультету економіки і менеджменту у творчому конкурсі «Зустрічайте: це – ми!»

Відбувся І етап творчого конкурсу першокурсників «Зустрічайте: це – ми!», де студенти першого курсу та першого курсу скороченого терміну навчання факультету економіки і менеджменту продемонстрували свої таланти. Феєричний виступ студентів-першокурсників не тільки не залишив байдужих в залі, а й змушував постійно аплодувати стоячи. Наші майбутні зірочки продемонстрували майстерний вокальний спів, проникливе читання віршів, гру на музичних інструментах, захопливі танці, оригінальний стем та ін. Також слід відзначити команду вболівальників та підтримки в залі, яка шаленими емоціями та завчасно підготовленими плакатами створювала неповторну атмосферу в залі, підбадьорюючи настрій юних конкурсантів. Після яскравого виконання фінальної пісні, яку виконували всі учасники конкурсу талантів, декан факультету Н.І. Строченко щирими та емоційними словами подякувала першокурсникам за отримані неймовірні позитивні емоції та вручила солодкі подарунки. Також грамотами були відзначені студенти-старшокурсники, завдяки зусиллям та підтримці яких і відбулося представлення факультету.

Феєричний виступ студентів Наші майбутні зірочки продемонстрували Майстерний вокальний спів проникливе читання віршів

Отримані неймовірні позитивні емоції І етап творчого конкурсу першокурсників
Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550