Ukrainian English Russian

В рамках Тижня факультету відбулася Економічна вікторина між викладачами та студентами факультету економіки і менеджменту.

Команду викладачів «Навчальна сила» представляв капітан команди, к.е.н, доцент Назаренко О.В., д.е.н., доцент Терещенко С.І., к.е.н., доцент Стоянець Н.В., к.е.н., доцент Макарова В.В., ст. викладач Баранік О.О., асистент Химченко О.В. Команду студентів «Економчики» представляла капітан команди, студентка 1 курсу магістратури Наталія Глуходід, студент 1 курсу магістратури Ярослав Бурма, студенти 3 курсу Дар'я Назаренко, Валерій Федай, Любов Дахно, Сергій Яцюк. 
Вікторину провела студентка 2 курсу магістратури Єлізавета Забара. 
Гра складалася з п’яти раундів, під час яких учасники презентували свою команду, відгадували економічні терміни, відповідали на цікаві економічні запитання, що вимагали зосередженості та швидкої реакції команд. 
Найцікавішим виявився 5-й раунд під назвою « Розв'яжи задачу . Бізнес-ідея СНАУ», в якому команди учасників вікторини надавали свої пропозиції щодо реалізації бізнес-ідей на території віварію та гуртожитку в СНАУ. 
За ходом гри слідкувало журі у складі д.е.н., професора Назаренко І.М., к.е.н., доцента Орєхової А.І., ст. викладача Несвєтової С.В., студентського декана факультету економіки і менеджменту Алексаняна Сергія. Журі відзначило, що обидві команди були активні, креативні і закінчили гру з рівною кількістю балів. 
Важливо те, що й організатори, й учасники отримали масу позитивних емоцій не тільки від проведення, але й від теплої, дружньої атмосфери, що панувала під час заходу.
Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550