Ukrainian English Russian

З нагоди Тижня факультету відбулися спортивні змагання між студентами спеціальностей факультету економіки і менеджменту.

Участь у спортивних іграх, які проходили у спорткомплексі Сумського НАУ, взяли 5 команд: «Облік і аудит», капітан Іван Шинкаренко; «Маркетинг», капітан Іван Пуригін; «Економіка підприємства», капітан Ярослав Райфельд; «Фінанси і кредит», капітан Євген Хукаленко; «Менеджмент, капітан Сергій Яцюк. 
Суддійство даного заходу забезпечили викладачі кафедри фізичного виховання під керівництвом Харченка С.М. 
Спортивні змагання пройшли в невимушеній атмосфері. Учасники мали можливість позмагатися у силі, спритності, винахідливості та кмітливості. На ігровому полі між командами точилось завзяте протистояння і вийшло справжнє свято спорту та активного відпочинку. Студенти зуміли подарувати глядачам масу цікавих моментів. 
В результаті запеклої боротьби переможцем було визначено дві команди, що набрали однакову кількість балів, а саме, команда спеціальності «Облік і аудит» та команда спеціальності «Маркетинг». 
Перемогла, як завжди, дружба, а учасники змагань та вболівальники отримали море позитивних емоцій. 
Всім командам були вручені грамоти та подяки декана, а команди-переможниці отримали ще й солодкі подарунки.
Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550