Ukrainian English Russian

Відбулося чергове засідання в Школи юного фінансиста

2 листопада в КПНЗ Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» відбулося чергове засідання в Школи юного фінансиста, яке провели завідувач кафедри фінансів Геєнко Михайло Миколайович та старший викладач кафедри фінансів Нєсвєтова Світлана Владиславівна. 
Метою заняття «Фінанси: твої, мої, наші» Як і навіщо вести сімейний бюджет?» було поглиблення знань учнів про доходи сім’ї; види доходів, витрати, обов’язкові платежі, бюджет родини; навчити планувати бюджет родини, раціонально розраховувати витрати і співставляти їх з доходами; усвідомити свою роль у формуванні сімейного бюджету; виховати грамотного споживача та дбайливого господаря. 
Навчання було проведено у формі практичного заняття-презентації з використанням мультимедійних засобів навчання. В процесі фінансової гри кожен член родини визначав свій бюджет і розподіляв їх витрати. Присутні і вчителі перевіряли правильність вибору. Відчувався постійний тісний взаємозв’язок з аудиторією. Учнівська молодь активно брали участь в обговоренні теми, наводили приклади з життя.Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550