Ukrainian English Russian

Відбулася виставка наукових досягнень, спортивних та творчих здобутків

3 листопада в рамках Тижня факультету відбулася виставка наукових досягнень, спортивних та творчих здобутків. Викладачі та студенти факультету економіки і менеджменту демонстрували результати своїх вмінь та талантів. Кафедра статистики, АГД та маркетингу представила вироби ручної роботи, що дивували своєю витонченістю та майстерністю. Студенти Юрій Лаврик та Каріна Мачула, які є визнаними майстрами фотосправи, представили нову колекцію авторських фото. Любов Котюк та Ігор Шевченко вперше представили свою творчість та відразу отримали визнання серед відвідувачів. 
Також слід відзначити надані на виставку вишиті рушники, декоративні вироби в стилі декупаж, вишиті бісером ікони, майстерно виготовлені руками студентів та аспірантів факультету. Окремо слід зазначити про значну кількість нагород, представлених на виставці, студента Владислава Бортника за вагомі спортивні здобутки. 
Також деканом факультету Строченко Н.І. були вручені грамоти та подяки студентам за активну участь у громадському житті факультету.Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550