Ukrainian English Russian

5 листопада 2016 року факультет економіки і менеджменту радо приймав гостей. Цього чудового дня проходив День відкритих дверей.

На зустріч приїхало понад 130 учнів випускних класів та студентів коледжів. Зал вченої ради був заповнений вщерть. З вітальним словом до присутніх звернувся проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи професор Жмайлов В.М. Він ознайомив присутніх з основними напрямками діяльності університету. Декан факультету економіки і менеджменту професор Строченко Наталія Іванівна на правах господарки заходу представила всі спеціальності факультету , зупинилась на студентському житті наших студентів. Помічник проректора з питань профорієнтації Мельник Н.М. довела до випускників інформацію про реформи вступної кампанії 2017 року. Велику зацікавленість викликала розповідь заступника начальника міжнародного співробітництва Єфанова В.А. та студентки 3 курсу Люби Дахно про можливості проходження закордонної практики. Доброю традицією факультету стало проведення конкурсу «Інформатика і ми» серед студентів СНАУ та школярів області. Цього року в конкурсі прийняли участь 25 учнів. Завідувач кафедри кібернетики і інформатики Агаджанова С.В. оголосила переможців цього року. Сертифікати переможців отримали 10 учасників: Клочко Анжела ЗОШ №18, м.Суми, Вострікова Елеонора ЗОШ №18, м.Суми, Бондаренко Андрій ЗОШ №1, м.Тростянець, Заброда Владислав ЗОШ №1 м. Тростянець, Олійник Юлія ЗОШ №10, м.Суми, Коваленко Влада КУ ССШ №7, м.Суми, Воронова Ліза КУ ССШ №7, м.Суми, Калініна Маргарита КУ ССШ №7, м.Суми, Грищенко Олександра КУ ССШ №7, м.Суми, Дідоренко Катерина КУ ССШ №7, м.Суми, Але на цьому захід не закінчився. Найцікавіше учасників чекало безпосередньо на факультеті. Для гостей відкрили двері секції менеджменту, маркетингу, фінансів, економіки, обліку і підприємництва. Розділившись за інтересами, учні змогли взяти участь у тренінгу по визначенню лідера, вікторинах і конкурсах, створити свою грошову купюру і заробити стартовий золотий капітал. Захід пройшов у невимушеній дружній і веселій обстановці. Для проведення акції «Зелена планета СНАУ» школи отримали саджанці декоративних культу. Разом із студентами СНАУ- випускниками шкіл всі учасники відбули у свої навчальні заклади для висадки дерев.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=STa92dy8KrI

Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550