Ukrainian English Russian

Подяками ректора СНАУ було нагороджено студентів факультету економіки і менеджменту:

Напередодні Дня студента у Білому залі КГХ відбулася зустріч студентів-активістів і представників адміністрації на чолі з ректором. У приємній невимушеній обстановці, за чашечкою запашної кави зі смаколиками від кондитерів СНАУ, тривало спілкування. 
На підтвердження вагомих успіхів наших студентів у навчанні, науковій роботі, а також культурно-масовій, громадській та спортивній, подяками ректора СНАУ було нагороджено студентів факультету економіки і менеджменту: 
за успіхи у навчанні та науковій роботі та з нагоди Дня студента - Любов Дахно, студентку групи МН 1401-1 факультету економіки і менеджменту; 
за високі досягнення у громадській та культурно-масовій роботі, підвищення іміджу університету та з нагоди Дня студента - Тетяну Чижову, студентку групи ОіА 1401-1 факультету економіки і менеджменту та Дар’ю Назаренко, студентку групи ЕП 1601-1 с.т. факультету економіки і менеджменту. 
Бажаємо не зупинятися на досягнутому, прагнути подальших успіхів і своїм прикладом надихати інших.

 
 
Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550