Ukrainian English Russian

Підвищення кваліфікації в університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф

Декан факультету економіки і менеджменту Наталія Строченко та ст. викладач кафедри економіки Тетяни Самойленко у складі групи викладачів на чолі з ректором СНАУ Володимиром Ладикою пройшла підвищення кваліфікації в університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф. Навчання проходило в рамках проекту міжнародного німецькомовного магістерського курсу "Аграрний менеджмент" СНАУ.
Головними питаннями, які виносилися на розгляд, були вивчення досвіду організації та впровадження магістерського курсу "Регіональний менеджмент", проходження виробничої практики студентами університету на базі науково-дослідного центру в Тріздорфі та мережі аграрних підприємств у Баварії, організація навчального процесу у коледжі, землеробство та сільськогосподарська техніка.
Також були обговорені питання професійної мобільності викладачів та можливості навчання студентів СНАУ на магістерському курсі "Регіональний менеджмент" в університеті прикладних наук Вайєнштефан.
Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550