Ukrainian English Russian

Магістерський курс «Адміністративний менеджмент» в СНАУ отримав міжнародну акредитацію


У квітні 2016 року комісія Європейського акредитаційного агентства ACQUIN розпочала роботу з міжнародної акредитації магістерського курсу «Адміністративний менеджмент» (MBA in Agriculture), який був імплементований в Сумському національному аграрному університеті в рамках спільного проекту з німецькими партнерами. Ця магістерська програма діє в СНАУ з 2001 року. Випускники працевлаштовані в провідних вітчизняних та зарубіжних компаніях в сфері аграрного бізнесу.
Офіційний договір між СНАУ та міжнародним акредитаційними агентством ACQUIN про проведення акредитації був підписаний на конференції ректорів університетів-партнерів міжнародної мережі «Аграрний менеджмент» в Єревані. 
І ось, перебуваючи в Німеччині, ректор СНАУ Володимир Ладика отримав підтвердження, що Сумський національний аграрний університет акредитований уповноваженим акредитаційної агентством Європейського Союзу ACQUIN за магістерською програмою «Адміністративний менеджмент». «Це велика перемога української освіти! Наступний крок - подвійний українсько-німецький диплом », - запевнив ректор СНАУ.Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550