Ukrainian English Russian

Минулий тиждень ознаменувався вагомими успіхами та здобутками студентів факультету економіки і менеджменту СНАУ.

Так, протягом листопада серед вишів Сумщини було проведено конкурс «Кращий студент». Студентка факультету економіки і менеджменту Єлизавета Забара отримала подяку голови Сумської обласної державної адміністрації за активну громадську позицію, участь у реалізації молодіжної політики в області та з нагоди Дня студента.
18-20 листопада у м. Харків проходив Чемпіонат світу з військово-спортивного багатоборства. Його учасниками стали більше 600 спортсменів з 20 країн світу. У складі команди України виступали студенти Сумського національного аграрного університету. Так, студент факультету економіки і менеджменту Сарвар Усанов виборов ІІ місце у розділі Б-1 у ваговій категорії до 60 кг, а студент-першокурсник Андрій Зінченко став володарем бронзової медалі у розділі Б-3 у ваговій категорії до 70 кг. Зовсім трохи не вистачило наснаги Вадиму Місчанчуку, щоб посісти призове місце, і в загальному заліку він став четвертим.
За результатами фінальної гри «Що? Де? Коли?» на релігійну тематику збірна команда факультету економіки і менеджменту виборола ІІ місце.
Також в СНАУ відбулися змагання з шахів, що включені до спартакіади СНАУ серед збірних команд факультетів. За підсумком проведених ігор у загальнокомандному заліку ІІІ місце посів факультет економіки і менеджменту (склад команди – Богдан Таранішен, Андрій Зінченко).