Ukrainian English Russian

9 грудня 2016 року в Сумському національному аграрному університеті на факультеті економіки і менеджменту відбувся семінар

9 грудня 2016 року в Сумському національному аграрному університеті на факультеті економіки і менеджменту відбувся семінар, проведений координаторами Сумського обласного ресурсного центру громад проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Анатолієм Молошним та Тамарою Харченко.
Мова йшла про кооперацію як можливість розвитку сільських територій України на шляху до європейської інтеграції, зокрема про економічний компонент розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації на прикладах кооперативів Сумської області.
Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» працює в Україні, починаючи з 2008 року. За словами Анатолія Молошного, результатом роботи вже стали 150 реалізованих мікропроектів на загальну суму більше 350 млн. гривень. Завдяки цьому 2,6 мільйонів людей у понад 2000 сіл покращили своє життя через реалізацію мікропроектів щодо відновлення дитячих садків та шкіл, медичних пунктів, доступу до якісної води, охорони довкілля, енергозберігаючого вуличного освітлення.
Але для того, щоб робота була налагодженою, крім залучення коштів і раціонального управління тими, потрібно ще проводити правильну політику при роботі з персоналом. Саме про це говорила координатор проекту Тамара Харченко, зокрема про створення техніко-інформаційних центрів для надання інформаційно-консультаційних послуг, їх взаємодію з іншими кооперативами, агенціями, донорами, мас-медіа, владою та органами місцевого самоврядування.
Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550