Ukrainian English Russian

На факультеті економіки і менеджменту відбувся випуск магістрів 8 спеціальностей

На факультеті економіки і менеджменту відбувся випуск магістрів 8 спеціальностей – «Менеджмент організацій та адміністрування», «Менеджмент ЗЕД», «Логістика», «Адміністративний менеджмент», «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Маркетинг» та «Економіка підприємства». 
164-м молодим фахівцям, серед яких є багато таких, хто закінчив навчання з дипломом з відзнакою, ректор СНАУ Володимир Ладика вручив дипломи та сертифікати магістрів, причому, одна з груп спеціальності «Адміністр ативний менеджмент» - це іноземні студенти. Студент Акалавеї Вінстон Тіміере у своїй щирій та емоційній промові двома мовами – англійською і українською, - зазначив, що він пишається отриманим дипломом Сумського національного аграрного університету і дуже гордий, що є випускником саме нашого вишу. Тим більше, що це перший випуск в рамках міжнародної акредитації ACQUIN, яку СНАУ отримав наприкінці минулого року. 
Цьогорічний випуск – особливий, і не тільки тому, що один з найчисельніших. Вперше до студентів була застосована монетарна оцінка, коли представники аграрного бізнесу оцінювали рівень знань та вмінь студентів під час захисту дипломних робіт, і на підставі цього визначали потенційну суму заробітної плати, на яку може розраховувати випускник. Варто відзначити також, що більшість випускників вже мають перше місце роботи, адже працювати почали, ще навчаючись у СНАУ.Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550