Ukrainian English Russian

16 лютого на факультеті економіки і менеджменту для студентів 1 курсу магістратури відбулася презентація Всеукраїнської електронної платформи UP.me

Програму представили начальник Сумського обласного управління Ощадбанку Радченко О.В. та керівник проекту Луцюк С.В. 
Всеукраїнська електронна платформа UP.me - це нова система взаємодії між державою, бізнесом і суспільством. Платформа реалізовує масштабні загальнонаціональні завдання по створенню ефективного онлайн-середовища для державних і громадських структур, всіх форм бізнесу і споживачів, наукових і освітніх установ. 
У грудні 2016 року завершено перший етап створення Всеукраїнської електронної платформи UP.me, як результат спільної роботи Групи компаній UP.me і залучених партнерів і експертів. Створена платформа і розроблені модулі для її наповнення. На платформу заведені сотні підприємств, тисячі послуг і товарів в режимі тестування і відпрацювання технологій наповнення платформи. Другий етап проекту передбачає заведення на платформу державних установ, громадських та профспілкових організацій, наукових установ, освітніх закладів, медичних установ, закладів культури і мистецтва, а також підприємств з усіх регіонів країни. А також відпрацювання технологій взаємодії всіх учасників платформи. 
Довгострокова стратегія розвитку Всеукраїнської електронної платформи UP.me передбачає повний перехід усіх сфер життя в цифровий формат протягом, як мінімум, 9-10 років, при сприятливій зовнішній і внутрішній економічній кон'юнктурі. Що передбачає, в тому числі, підтримку державних і громадських інститутів. 
За підсумками презентації більше 10 студентів виявили бажання та були зареєстровані в представленій платформі.Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550