Ukrainian English Russian

Студенти факультету економіки і менеджменту спеціальності «Облік і оподаткування» Сумського НАУ взяли участь у відзначенні 25 роковин від дня Ходжалинської трагедії

Студенти факультету економіки і менеджменту спеціальності «Облік і оподаткування» Сумського НАУ взяли участь у відзначенні 25 роковин від дня Ходжалинської трагедії, коли за одну ніч в результаті штурму міста Ходжали було вбито сотні азербайджанців. Це найбільше та найжорстокіше кровопролиття за часів Нагорно-Карабаського конфлікту. Ходжалинське кровопролиття стоїть на одному рівні з трагедіями Хатині, Хіросіми – найстрашнішими подіями ХХ століття. Найбільш жахливим було те, що під час штурму було вбито 63 дитини. 
У цей жалобний день присутні разом із Головою Сумської обласної державної адміністрації вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, також разом із братнім азербайджанським народом розділили скорботу за загиблими у Ходжали в ніч з 25 на 26 лютого 1992 року. 
«Сьогодні попри трагедії і біль у наших душах, я буду говорити про мир, – відзначив Микола Клочко. – Нам потрібні мир і дружба. Ми готові робити все можливе, щоб Сумщина ніколи не була епіцентром міжетнічних і будь-яких конфліктів. Адже ми з вами єдині в одному: такі трагедії, як розстріли мирних жителів під час Революції Гідності, як Ходжалинська різня не мають права на повторення у сучасному цивілізованому світі».
Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550