Ukrainian English Russian

ДЕНЬ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ В СНАУ

1.03.2017 року на запрошення Сумського НАУ університет відвідали вчителі та учні випускних класів Тростянецького району. Для гостей підготували цікаву і насичену програму. 
Перед учнями виступив проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Жмайлов В.М., начальник відділу міжнародного співробітництва Калачевська Л.І., відповідальний секретар приймальної комісії Сергієнко В.О. 
Неймовірний інтерес і захоплення викликали у учнів тренінги з тайм-менеджменту (Стоволос Н.Б.), розвитку критичного мислення (Глуходід Г.) та формування лідерських якостей (Сухоставець К., Рубин О.) 
Учні мали нагоду ознайомитися з факультетами університету та безпосередньо поспілкуватися з деканами, викладачами і студентами, які розповіли про спеціальності, перспективи працевлаштування та цікаве студентське життя в університеті 
На завершення програми перебування, учні і викладачі, в рамках функціонування Школи юного фінансиста кафедри фінансів факультету економіки і менеджменту, відвідали Сумське обласне відділення «Ощадбанку» де особисто керівник Олег Радченко, зустрівся з молоддю і розповів про діяльність банку та особливості надання банківських послуг. З великим інтересом і захопленням учні познайомилися з відділенням «Ощадбанку» нового формату, що відкриває значно якісніші можливості в обслуговуванні фізичних і юридичних осіб. Отримані від екскурсії враження посилили інтерес учнів до професії фінансиста.
Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550