Ukrainian English Russian

Іноземні студенти розповіли юним тростянчанам про СНАУ

Продовжуються весняні профорієнтаційні заходи на факультеті економіки та менеджменту. Так, 14 березня,  в рамках функціонування Школи юного фінансиста при Тростянецькому районному Палаці дітей та юнацтва, відбулася зустріч учнів випускних класів з іноземними студентами Сумського НАУ.
Захід викликав неабиякий інтерес у школярів, що мали можливість у безпосередньому спілкуванні дізнатися про африканський континент, його культуру, традиції виховання молоді, освіту, економіку, політичний устрій.
І хоча спілкування відбувалося англійською мовою, емоції, відкритість, та дружня атмосфера забезпечили абсолютне взаєморозуміння.
Як молодь, так і шкільні вчителі з цікавістю слухали розповідь нігерійця Хабіба Усмана Абрахама про сімейні цінності та сімейне виховання. Національні особливості Нігерії розкрив перед юними українцями Еледже Сочима Еусташе, а про туристичну привабливість, різнобарвні костюми і особливості національної кухні неймовірно красивої Гани захоплено та дуже весело розповів Абубокарі Ібрахім Кавла.
Практично відкрили для себе Афганістан юні тростянчани, настільки проникливою, змістовною і насиченою була розповідь Фазлі Мохаммада.
Однак найбільше цікавило школярів, чому ці молоді люди обрали саме Україну і Сумський національний аграрний університет. Відповіді студентів викликали гордість за наш виш: їм дуже цікаво навчатися, взаємини з викладачами приязні, дружні, і вони почуваються у студентському середовищі дуже комфортно. Їм подобається практично все: студентське містечко, зручні і сучасні аудиторії, їдальня та українські страви.
Розмові, здавалося, не буде кінця… Завершилася зустріч традиційними селфі, однак не для іноземних студентів. На них чекала цікава екскурсія по Тростянцю: Музей шоколаду, місцевий парк, Алея закоханих… Тростянець залишив в серцях своїх нових друзів незабутні враження і надію на нові зустрічі.                                                    Світлана Нєсвєтова, старший викладач кафедри фінансів
Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550