Ukrainian English Russian

22.03.2017 р. на факультеті економіки і менеджменту для студентів 3-го курсу спеціальності «Економіка підприємства» в межах вивчення дисципліни «Інформаційні системи і технології в економіці» була проведена відкрита лекція із залученням фахівців-практиків

  Перед студентами виступив директор ПП «Науково-дослідницьке конструкторсько-технологічне бюро автоматизованих систем», м. Суми, к.т.н. Петренко В.П. Основним напрямком діяльності підприємства є розробка, впровадження та підтримка інформаційних систем. 
Виступаючий ознайомив слухачів з сучасними методами та технологіями розробки програмного забезпечення, що застосовуються на підприємстві. На прикладі програмного комплексу «БАС-Населення» студентам були показані результати автоматизованої обробки інформації в розрахунково-касових центрах за надані комунальні послуги. Також Петренко В.П. відповів на чисельні запитання аудиторії. Проведена лекція була цікавою і корисною для студентів.


 
Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550