Ukrainian English Russian

23 березня 2017 року студенти спеціальностей «Менеджмент», «Маркетинг» та «Адміністративний менеджмент» відвідали Сумську митницю ДФС, а саме митний пост.

У рамках підготовки висококваліфікованих фахівців на факультеті економіки і менеджменту широко застосовуються різноманітні форми і види практичної підготовки, які дають можливість студентам за час навчання стати конкурентоспроможними на ринку праці. Тому практична підготовка наших студентів починається ще в університеті під організаційно-методичним керівництвом досвідчених викладачів. 
23 березня 2017 року студенти спеціальностей «Менеджмент», «Маркетинг» та «Адміністративний менеджмент», що вивчають дисципліни «Міжнародні транскордонні перевезення», «Територіальне економічне управління», «Митна справа», під керівництвом к.е.н., доцента кафедри менеджменту ЗЕД та євроінтеграції Стоянець Н.В., мали можливість відвідати Сумську митницю ДФС, а саме митний пост. 
На практиці студентам показали як проходить процес проведення перевірок дотримання суб’єктами ЗЕД вимог законодавства України щодо застосування митного режиму тимчасового ввезення/вивезення товарів, у тому числі товарів, що переміщуються із застосуванням карнетів А.Т.А. та ін. 
Також кінологічною службою студентам було продемонстровано процес пошуку наркотичних речовин. 
Проведення подібних заходів сприяє посиленню партнерських зв'язків між навчальним закладом та майбутніми роботодавцями, формує у студентів відповідні професійні компетенції, підтримує стійкий інтерес до обраної професії.


Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550