Ukrainian English Russian

Щедрий урожай за підсумками студентської наукової роботи в цьому році отримав колектив кафедри менеджменту ЗЕД та євроінтеграції.

 Наукові роботи студентів факультету економіки і менеджменту, виконані під керівництвом викладачів кафедри, високо оцінені у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт і нагороджені відповідними дипломами Міністерства освіти і науки України. 
Так, студент Панасовський М.О. нагороджений дипломом III ступеня за перемогу в конкурсі за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці», що проводився 21 березня 2017 р. в ХНЕУ імені Семена Кузнеця, м. Харків (науковий керівник к.е.н, доцент Волченко Н.В.). Студенти Лисенко В.В. і Полозун Л.С. отримали дипломи II ступеня в конкурсі за спеціальністю «Світове господарство і міжнародні економічні відносини», що проходив 22 березня 2017 р. в КНЕУ імені Вадима Гетьмана, м. Київ (науковий керівник д.е.н., професор Михайлова Л.І.). Студентка Дахно Л.О. за підсумками роботи журі конкурсу нагороджена дипломом II ступеня за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом», що відбувся 24 березня 2017 р. в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара (науковий керівник к.е.н., доцент Замора О.М.). Безперечно, це є певним визнанням рівня підготовки наших студентів та професійної майстерності викладачів кафедри. Втім є багато орієнтирів, до чого маємо прагнути.Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550