Ukrainian English Russian

На факультеті економіки і менеджменту Сумського НАУ відбулася зустріч з регіональним представником Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік»

На факультеті економіки і менеджменту Сумського НАУ відбулася зустріч з регіональним представником Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік» Валерією Гулак, яка зробила коротку презентацію Всеукраїнської професійної бухгалтерської газети "Все про бухгалтерський облік". Присутні познайомилися з роботою колективу редакції щодо постійного пошуку й удосконалення співпраці з професійною спільнотою для актуалізації матеріалів видання: підготовки чергових і тематичних номерів та спецвипусків, моніторинг законодавства і змін у нормативній базі, а також систематизації корисних матеріалів на допомогу студентам для написання дипломних і курсових робіт. Також були анонсовані нові конкурси й акції, що проводить газета серед студентів навчальних закладів. 
Плідна багаторічна співпраця між колективом редакції газети «Все про бухгалтерський облік» та факультетом економіки і менеджменту вже стала доброю традицією. Редакція газети «Все про бухгалтерський облік» щороку проводить різноманітні конкурси, соціальні та освітні проекти для студентів вищих навчальних закладів. 
В рамках зустрічі було відзначено студентів спеціальності «Облік і аудит» і «Облік та оподаткування» грамотами за активну участь у Всеукраїнському конкурсі письмових робіт «Молодий експерт України» за наставницький та креативний підхід у виконанні навчальних завдань і здатність приймати виважені рішення. Старости академічних груп спеціальностей «Облік і аудит» і «Облік та оподаткування», в рамках соціального проекту "Майбутня еліта України", були нагороджені грамотами за активну участь у житті групи й факультету та чудові організаторські здібності, уміння знайти підхід до кожного. 
Кафедра бухгалтерського обліку (завідувач кафедри – д.е.н., професор Славкова О.П.) була відзначена подякою за всебічне сприяння та високий рівень фахової допомоги учасникам Всеукраїнського конкурсу письмових робіт серед студентів 4,5 курсів, магістрів, аспірантів «Молодий експерт України».
Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550