Ukrainian English Russian

На кафедрі бухгалтерського обліку вийшла в світ монографія «Актуальні питання обліку, аудиту та оподаткування сільськогосподарських підприємств»


На кафедрі бухгалтерського обліку вийшла в світ монографія «Актуальні питання обліку, аудиту та оподаткування сільськогосподарських підприємств» під науковим керівництвом завідувача кафедри, д.е.н., професора Славкової О.П. Монографія присвячена теоретичним та практичним аспектам обліку, аудиту та оподаткування сільськогосподарських підприємств. У дослідженні розкрито сучасний стан та перспективи розвитку бухгалтерського обліку, висвітлено інформаційні системи бухгалтерського обліку. Також запропоновано перспективні напрямки економічного розвитку підприємств АПК. 
У підготовці монографії взяли участь провідні науковці факультету економіки і менеджменту на чолі з деканом Строченко Н.І. Авторський колектив монографії складається з представників кількох кафедр факультету, а саме: бухгалтерського обліку; економічного контролю та аудиту; економіки; статистики, АГД та маркетингу. 
Окрім викладачів факультету, свої наукові доробки в монографії представили й науковці інших вищих навчальних закладів України. 
Автори монографії сподіваються, що результати їх досліджень будуть корисними науковцям, студентам, аспірантам, викладачам вищих навчальних закладів економічних спеціальностей.Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550