Ukrainian English Russian

Студентки факультету економіки і менеджменту найчарівніші!


Рішенням авторитетного журі у конкурсі «Міс СНАУ – 2017» найгарнішою, найчарівнішою та найталановитішою було визначено представницю факультету економіки і менеджменту Анну Проценко! 
Витончена красуня продемонструвала не тільки неперевершений зовнішній вигляд, інтелектуальні та акторські здібності, а й представили на суд жюрі та глядачів в залі хореографічну композицію, розкриваючи свій неповторний, особливий образ, завойовувати частинку душі кожного присутнього. Майстерне, драйвове представлення таланту було оцінене належним чином і Анна отримала номінацію «Міс Енергійність»! 
Слід зазначити, що у Інтернет-голосуванні, яке відбувалося на Офіційній сторінці СНАУ в соціальних мережах, Анна виборола впевнену перемогу, за що ще й була відзначена номінацією «Міс Інтернет-улюблениця»! 
Можемо стверджувати, в особі Анни Проценко вдалося відшукати найяскравішу, творчу особистість, котра гармонійно поєднує у собі розум, красу і творчість та гідна стати обличчям Сумського національного аграрного університету!

Відео: vk.com/wall216808216_2297

Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550