Ukrainian English Russian

Фінансисти факультету економіки і менеджменту Сумського НАУ стали дипломантами Всеукраїнських змагань фінансових менеджерів України у Луцькому НТУ

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки № 1495 від 09.12.2016 р., з метою подальшого підвищення якості підготовки фахівців, системного вдосконалення навчального процесу, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання 6 - 7 квітня 2017 р. на базі Луцького НТУ відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент». Перевірити свої знання з фінансового менеджменту виявили молоді фінансисти із 50 вищих навчальних закладів України. Студенти з КНУ імені Тараса Шевченка, ХНЕУ імені Семена Кузнеця, ТНЕУ, КНУ імені Михайла Остроградського, Луцького НТУ, Миколаївського НАУ, Прикарпатського НУ імені Василя Стефаника, Київський НЕУ імені Вадима Гетьмана, Одеського НЕУ та ін. 
В такому серйозному представництві фінансисти Сумського НАУ продемонстрували високий рівень знань, отримавши у складних конкурсних завданнях, що містили 20 тестів та 7 задач, такі результати: 
Наталія Глуходід – диплом IV ступеня; Ярослав Бурма – грамоту за знання методів фінансового менеджменту. Однак цим фінансисти СНАУ не обмежились, прийнявши участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих вчених і студентів «Фінансово-кредитний механізм розвитку національної економіки» за результатами якої Наталія Глуходід отримала диплом ІІ ступеня! Готував студентів до участі в олімпіаді та науково-практичній конференції к.е.н., доцент, завідувач кафедри фінансів Геєнко Михайло Миколайович. 
Вітаємо фінансистів СНАУ та бажаємо наступних перемог!Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550