Ukrainian English Russian

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З НАПРЯМУ «ЕКОНОМІКА ТА УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ»

Завершився заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Економіка та управління підприємствами», який проходив відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. 
На конкурс було надіслано 198 студентських наукових робіт із вищих навчальних закладів України ІІІ-IV рівнів акредитації. Для участі в підсумковій науково-практичній конференції на підставі рецензування було відібрано 49 кращих студентських наукових робіт для подальшого захисту. 
Серед відібраних кращих наукових робіт, які були визначені для захисту у фінальному 2 му етапі, була робота студентки факультету «Економіка і менеджмент» Сумського національного аграрного університету Савінової Тетяни. Гідно представивши свою наукову роботу «Обґрунтування проекту диверсифікації діяльності селозберігаючого підприємства в контексті сталого розвитку сільського господарства», Савінова Тетяна здобула позитивну оцінку журі і була відзначена дипломом ІІІ ступеня. 
Вітаємо Савінову Тетяну та її наукового керівника – к.е.н., доцента кафедри економіки Пилипенко Надію Миколаївну з високим результатом і бажаємо творчої наснаги для майбутніх перемог.Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550