Ukrainian English Russian

21 квітня на факультеті економіки і менеджменту відбулася пленарна частина Щорічної науково-практичної конференції викладачів, аспірантів та студентів СНАУ.

Учасники конференції мали змогу поділитися практичним досвідом і теоретичними напрацюваннями щодо проблемних питань з економіки і менеджменту. Засідання проводилися у два етапи, перший на рівні кафедр, другий на рівні факультету. Було проведено 8 секційних засідань та делеговано на пленарну частину конференції 10 переможців. Під час конференції було виголошено 10 доповідей. Це доповіді: Глуходід Наталії на тему «ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ В УКРАЇНІ», Соколової Ангеліни «ВПЛИВ РИЗИКІВ НА ДИВЕРСИФІКАЦІЙНІ ЗМІНИ В АГРАРНІЙ СФЕРІ», Білогубець Аліни «АКТУАЛЬНІСТЬ СТВОРЕННЯ ЗЕРНОСХОВИЩ В СВІТОВОМУ МАСШТАБІ», Eleje Sochima Eustacte «THE IMPACT OF ADMINISTRATIVE MANAGEMENT ON THE FINANCIAL PERFORMANCE OF ENTERPRISES», Бузовської Ірини «КЛАСИФІКАЦІЯ ТА АНАЛІЗ СПОСОБІІВ ВИВЧЕННЯ ЗАТРАТ РОБОЧОГО ЧАСУ», Панкової Тетяни «ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ АГРЕСИВНОГО МАРКЕТИНГУ», Нестеренко Ілони «НОВІ РОЛІ HR-МЕНЕДЖЕРА НА СУЧАСНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ», Головні Ірини «ВИКОРИСТАННЯ МЕТОДУ АВС-АНАЛІЗУ ДЛЯ СКОРОЧЕННЯ ВИТРАТ НА ВИРОЩУВАННЯ КУКУРУДЗИ У СВК «ТОКАРІ», Сахошко Вікторії «ОСОБЛИВОСТІ ЕКОНОМІЧНОЇ ІНТЕРПРЕТАЦІЇ КАТЕГОРІЇ «ПРИБУТОК», Колеганової Аліни «ЧИННИКИ ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ДІЯЛЬНІСТЬ СНАУ». Підсумовуючи роботу Конференції, учасники обмінялися думками стосовно важливих проблемних питань розвитку аграрного сектору економіки в Україні. За результатами роботи конференції видано збірник тез конференції. Вітаємо переможців конференції та дякуємо всім учасникам конференції!
Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550