Ukrainian English Russian

25 квітня 2017 року факультет економіки і менеджменту, в рамках святкування 40-річчного ювілею стоврення Сумського НАУ, зустрічав учасників форуму «SNAU – STEP-UP».

Сьогодні у нас в гостях побували студенти Глухівського, Роменського, Охтирського, Путивльського та Сумського коледжів СНАУ.
У дружньому, невимушеному спілкуванні студенти коледжів дізнались про відмінності в навчанні в коледжі та університеті. Про це розповіла студентка 3 курсу спеціальності «Маркетинг» – колишня випускниця Сумського кооперативного технікуму Віталіна Шапаренко. 
Наукову роботу на факультеті презентувала Наталія Глуходід (випускниця Сумського коледжу СНАУ). 
Захоплива розповідь Володимира Лисенко про закордонні практики зацікавила коледжан і змусила замислитись над безмежними можливостями наших студентів. 
Креативні та цікаві історії свого студентського життя представили Тетяна Савінова та Олександр Кондратенко (колишній випускник Сумського машинобудівельного коледжу). Колоритним виявився і виступ іноземного студента Еледже Сочіми. 
Голова студентського профкому факультету Даша Назаренко (випускниця Сумського кооперативного технікуму) провела гру-вікторину «Вгадай спеціальність». За вірні відповіді та активну участь гості були нагороджені «солодким стартовим капіталом», а найбільш активні роменчани отримали пам’ятні сувеніри. 
Студенти факультету щиро запрошують своїх молодших колег поповнити дружню студентську родину факультету економіки і менеджменту.


Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550