Ukrainian English Russian

19-21 квітня 2017 року в Університеті імені Альфреда Нобеля проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік та аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Представники з 72 вишів з різних регіонів України - загалом близько 140 студентів різних курсів облікових спеціальностей - змагалися за перемогу. 
Олімпіада складалася з двох частин: письмової конкурсної роботи та комп’ютерного тестування з чотирьох дисциплін - «Фінансового обліку», «Управлінського обліку», «Аналізу господарської діяльності» та «Аудиту». 
Оцінювало учасників Журі, до складу якого увійшли експерти з обліку та аудиту з провідних ВНЗ України: Тернопільського національного економічного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Донецького національного університету імені Василя Стуса, Київського національного торговельно-економічного університету та ін. 
За підсумками олімпіади студенти факультету економіки і менеджменту спеціальності «Облік і оподаткування» було оцінені належним чином та отримали відповідні дипломи: 
- Марина Криницька – диплом переможця у номінації «Знавець Управлінського обліку»; 
- Аліна Мельнікова – диплом переможця у номінації «Знавець Фінансового обліку». 
Крім виконання конкурсних завдань, в програмі триденного заходу для учасників було передбачено екскурсії до культурно-ділового центру «Менора» та Національного центру аерокосмічної освіти молоді імені О.М. Макарова, концерт, фотографування тощо.

Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550