Ukrainian English Russian

Студенти факультету економіки і менеджменту провели низку профорієнтаційних заходів в закладах освіти, випускниками яких вони є.

Професійна орієнтація у школі є важливою, оскільки майбутній абітурієнт повинен знати якомога більше професій, їх особливості, вміти порівняти свої можливості з вимогами професій до її носіїв. Завданням профорієнтаційної роботи з учнями є їх підготовка до свідомого вибору професії. 
Родзинкою профорієнтаційного заходу на факультеті економіки і менеджменту стало те, що студенти спеціальності «Економіка підприємства» провели низку профорієнтаційних заходів в закладах освіти, випускниками яких вони є. 
Так, студент Ярослав Райфельд відвідав Бахмацьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1 Чернігівської області, де він навчався до вступу в університет, зустрівся з вчителями, класним керівником, а також провів профорієнтаційну роботу з випускниками. Ярослав розповіли про те, чому обрав саме Сумський національний аграрний університет, про умови навчання, дозвілля студентів та закордонне стажування студентів 
Ольга Пяткіна відвідала Будильську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Лебединського району Сумської області, де ознайомили учнів з умовами вступу, особливостями навчального процесу, організаційною структурою факультету, інфраструктурою студмістечка. Студентка звернула особливу увагу на студентське самоврядування факультету та зацікавили майбутніх абітурієнтів, розповівши про своє яскраве студентське життя. 
Ольга Горностай та Ірина Ярова провели профорієнтаційну зустріч у стінах рідного Охтирського коледжу СНАУ. Майбутніх абітурієнтів було поінформовано про спеціальності та спеціалізації факультету економіки і менеджменту. Також було роз’яснені нюанси, які можуть виникнути при вступі до ВНЗ. Значна кількість питань стосувалась порядку вступу до ВНЗ України, оскільки в цьому році частково змінюються правила прийому до університетів. 
Всіх зацікавлених було запрошено на День відкритих дверей в СНАУ.





Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550