Ukrainian English Russian

Досягнення студентів факультету економіки і менеджменту СНАУ на Всеукраїнській студентській олімпіаді


Ще одна гідна перемога студентів Сумського національного аграрного університету на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент», спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», що проходив 25-26 квітня 2017 року у Київському національному торговельно-економічному університеті! У конкурсі брали участь 28 ВНЗ України, від кожного по одному студенту ОС «Магістр» та два студенти ОС «Бакалавр». 
Почесне ІІІ місце в рейтингу олімпіади серед магістрів та Диплом ІІІ ступеня отримала студентка І курсу ОП «Менеджмент ЗЕД» Олена Сіліч, обійшовши багато провідних ВНЗ України. Це дійсно велика перемога для магістрів з менеджменту ЗЕД, викладачів кафедри менеджменту ЗЕД та євроінтеграції, а також підтвердження високого рівня підготовки фахівців в Сумському НАУ. А ще – це четвертий призовий диплом, отриманий студентами за результатами студентської наукової роботи на кафедрі менеджменту ЗЕД та євроінтеграції у березні-квітні 2017 р. 
Є всі підстави пишатися і нашими студентами 4 курсу спеціальності «Менеджмент»: Анна Усик посіла VII місце за рейтингом Всеукраїнської олімпіади, а Вікторія Ярошенко – XV місце серед 39 учасників knteu.kiev.ua/blog/read/?pid=19048&uk. «Це також велике досягнення та результат плідного навчання, самостійної роботи та багаточисельних консультацій студентів з викладачами щодо організації зовнішньоекономічних операцій та митного регулювання ЗЕД в умовах глобалізації економіки», – зазначила завідувач кафедри д.е.н., професор Любов Михайлова. 
Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550